Lista ocen Mazda Premacy I (119) - Widoczność

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzenia
Minivan 2.0 DiTD 100KM 74kW
Widoczność do przodu super. Siedzi się nie co wyżej niż w innych autkach co samo z siebie gwarantuje ładniejsze krajobrazy. Na boki również jest bardzo dobrze choć przednie słupki nie kiedy przysłaniają widoczność na skrzyżowaniu, ale tak jest w większośći aut. Gorzej jest natomiast z widoczności do tyłu przy założonym środkowym zagłówku na tylnym siedzeniu - marny widok we wstecznym wewnętrznym lusterku. Demontaż zagłówka rozwiązuje poroblem...
~mlodyg23
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Ogólnie dobrze, siedzi sie ciut wyżej i samochód wyposażony jest w duże okna. Co prawda mam przyciemnione tylne szyby, co sobie mocno chwalę (nie widać co mam na tyklnej kanapie, poza tym ładniej wygląda), natomiast popieram opinię że czasami nie widać gdzie się cofa. Ostatnio wyjeżdżałem (cofałem) z oświetlonego warsztatu, na zewnątrz o zmroku i faktycznie nic nie było widać. Dobrze że nie jestem kobietą, bo bym w coś na pewno przydzwonił hahah
~pwr
Minivan 1.8 16V 114KM 84kW
Przeszkadzające słupki przednie, zasłaniają dość spory obszar pola widzenia. Wymaga to zwiększonej ostrożności przy pokonywaniu długich, ostrych i nieznanych zakrętów. Do cofania trzeba wprawy (lub czujników cofania), zwłaszcza jeśli ktoś wcześniej jeździł czymś nieco mniejszym. Ja zdemontowałem środkowy tylny zagłówek i widoczność od razu się poprawiła ;)
~Mariusz
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
W tym samochodzie siedzi się dość wysoko,a szyba przednia jest całkiem duża, więc widoczność musi być dobra. Najbardziej zadowolone są moje dzieci siedzące z tyłu, ponieważ teraz widzą znacznie więcej i w czasie podróży nie marudzą. Jedynie przeszkadza środkowy zagłówek na tylnym siedzeniu, ale przecież można jeździć bez niego.
~Paweł
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Tu znowu na 5. Siedzi się wysoko. Widoczność przód i boki rewelacyjna natomiast gorzej z tyłem ponieważ tylną szybę w lusterku zasłania środkowy zagłówek więc trzeba jeździć bez niego. Ale jak jedzie 5 osób to pasażer zasłania tylną szybę ale ogólna ocena bardzo dobra.
~KAROL
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
bardzo dobra. przednia szyba jest dosc duza jak na takie auto maska stosunkowo krota, szyby w tylnych drzwaich i tylnej klapy w standardzie sa przyciemnione zwieksza to komfort pasazerow z tyly przy czym nie ogranicza znaczaco widocznosci
~Sebastian
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Do przodu, na boki jest bardzo dobrze. Za to do tyłu ledwie dobrze. Miałem już kilka aut, ale tym mi się najgorzej parkuje tyłem. Chyba pora zainwestować w czujniki parkowania ;) Chociaż jeszcze w nic nie uderzyłem ;)
~Fryta
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Bez zastrzeżeń. Trzeba nieco przyzwyczaić się do przednich słupków (uwaga na krętych drogach i skrzyżowaniach). W lusterku wstecznym OK (po demontażu środkowego słupka). Poza tym OK, mogłyby być nieco większe lusterka.
~kzadka@gmail.com
Minivan 2.0 DiTD 100KM 74kW
Widoczność dobra, z uwagi na wyższą pozycję siedzenia kierowcy, dużą szybę przednią. Wadą są natomiast mostki po bokach przedniej szyby, które są umiejscowione tak, że często zasłaniają drogę na łukach i zakrętach.
~kefik
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Bardzo dobra widocznośc szczególnie z przodu, auto jest wysokie w srodku co daje wspaniałą widoczność przez dosyć sporą szybę, tył w miarę ,jeżeli potrafi się cofać na lusterka wsteczne to można jechać na pamięć