Lista ocen Mazda Xedos 9 (57) - Widoczność

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Carlos mkarel@o2.pl
9 2.0 V6 160KM 118kW
lusterka zewnętrzne... są za małe i powiększają.. jest to nie wygodne... mało w nich widać.. przy najbliższej okazji zmienie szkła na normalne.. co do widoczności to wszystko ok, tylko, że jestem bardzo wysoki i jak stane za blisko to nie widze świateł, bo mi sufit zasłania.. :o) (chyba, że stane b. blisko i patrze przez szyberdach..)
~Łukasz M.
9 2.5 164KM 121kW
Widoczność jak to widoczność w każdym aucie inaczej. Ogólnie nie narzekam, choć z początku ciężko było mi się przyzwyczaić, ze względu, że wcześniej jeździłem hatchbackami, a to sedan i jednak trochę tyłu wystaje. W lusterkach nie widać końca samochodu, trzeba go wyczuć, ale od czego są czujniki parkowania:]
~Wojtek
9 1.6 16V 107KM 79kW
Ja nie narzekam, trzeba sie przyzwyczaic - czesto parkuje sie na wyczucie - mam 184 i prowadzac nie widze maski samochodu (fakt ze mam bardzo odsuniety i pochylony w tył fotel). Do tyłu tez widocznosc taka sobie ale tak jak mówie kwestia wyczucia i przyzwyczajenia ...
~marian
9 2.5 170KM 125kW
Do przodu lepiej niż w autach, gdzie przednie słupki ograniczają widoczność. Do tyłu jak to w sedanie, kiepsko :( Z czujnikami teraz nie mam problemów parkować na centymetry. Ogólnie nie można narzekać.
~Marcin
9 2.0 V6 140KM 103kW
przód raj tył trza przywyknąć ale ogólnie można powiedzieć, iż to auto nie ma kompleksów w tym temacie jak na projekt z lat początku 90 to to samo co golf III a o niebo leprze auto i ładniejsze.
~danan
9 2.0 V6 140KM 103kW
Do tylu tragedia,ale ma 5 metrow dlugosci, trzeba duzego wyczucia zeby nauczyc sie nim parkowac bez parktronika, dla spokoju lepiej zalozyc, do przodu tak sobie ogolnie dobrze,belki w niczym nie przeszkadzaja
~mazderofsaundblazder
9 2.5 164KM 121kW
Krągłości karoserii są śliczne, ale przez to łatwo jest zapomnieć gdzie naprawdę samochód się kończy. Tylna szyba za mała, za pozioma i bez wycieraczki. Mało widać, a w deszczu nic nie widać.
~tomasz.kokot@wp.pl
9 1.6 16V 107KM 79kW
Szyba tylna słabiutka. Kupiłem kamerę cofania-działa!. Miałem dużo aut i ten samochód, jeśli chodzi o widoczność z boku poprzez słupki między przednią szybą a boczną, jest z górnej półki.
~XENON
9 2.5 164KM 121kW
Wg mnie dobra widoczność na wszystkie strony, lusterka może trochę mało pokazują w porównaniu z 323, ale w sumie nie wiem. Może mi się wydaje. Minus: małe lusterko środkowe, nie obejmuje całej tylnej szyby.
~czopello@o2.pl
9 2.0 V6 140KM 103kW
Powiem że dla mnie dobrze, niektórzy narzekają na lusterka małe - dla mnie jest ok. Nie ma wycieraczki na tylnej szybie, więc w czasie deszczu trzeba się bardziej skupić...
Mazda Xedos 9