Lista ocen Mercedes 190 (221) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 384 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miroslaw998
W201 2.0 102KM 75kW
Jestem zwolniony z opłaty skarbowej dlatego nie muszę niczego zatajać.Napiszę więc tak.Auto to kupiłem za przysłowiowe \"psie\" pieniądze.W jednym z ostatnich wydań programu GALILEO widziałem jak produkuje się rowery.Porównując za cenę takiego roweru miałbym kilka takich Mercedesów.Owszem,poprzednik raczej nie dbał o auto lecz moim postanowieniem było doprowadzenie go do wyglądu powodującego że będą się za nim oglądać jak za młodą...
~Kamil
W201 1.8 i 109KM 80kW
Za pieniądze jakie wydałem na zakup mojego Mercedesa nie kupiłbym innego auta o tak wysokiej jakości. Użyte materiały, ich spasowanie, wyciszenie kabiny, zaawansowana konstrukcja zawieszenia, niesamowicie mały promień skrętu, znakomity układ hamulcowy, kierowniczy i wiele innych parametrów, oraz stan techniczny po latach - wszystko to świadczy o wysokiej jakości i klasie tego samochodu. Mercedes 190 jest godny zachwytu i wydania każdej...
~Wojtas385
W201 2.0 i 122KM 90kW
Za tą cenę możemy mieć albo pięknego Mercedesa tylko, że z \'91 albo Punto I generacji z \'96. Tutaj już pozostaje kwestia co kto woli, według Mnie, Mercedes wypada znacznie lepiej pod każdym względem od takiego Punto a i cena części nie przeraża, jedynym plusem na korzyść Fiata jest to, że na pewno mniej spali, jednak jeśli chcemy mieć wygodę a nie podskakiwanie na każdej muldzie i męczenie się przy prędkości 110km/h to musimy to zaakceptować...
~wallace
W201 2.0 D 72KM 53kW
Auto kupiłem na początku lata 2006 za 4000 zł. Przrebieg 261 tyś - uzytkowała go kobieta. Auto "polskie". Gdy pojechałem z nim na przegląd specjalnie pytałem się co jest do zrobienia - "nic... no może tarcze niech pan wymieni bo biją". I jeszcze jedno.... wiem że to auto pojeździ jeszcze z 6 lat conajmniej. W przypadku innych marek nie byłbym taki pewien.
~Aleks
W201 2.0 102KM 75kW
Uważam, ze nie ma lepszego auta w tej klasie patrząc na stosunek jakości do ceny. Egzemplarze dobrze zachowane i odrestaurowane można nazwać klasykami. Patrząc na jakies audi A3 itp to nie maja podjazdu. Warto kupowac teraz, ładnie zrobić i cieszyć się latami. Niedługo pójdą ceny w górę. Znakomita alternatywa zamiast golfów 4, audi i innych aut bez duszy.
~Pablito_88
W201 1.8 i 109KM 80kW
Rozrzut cen jest naprawdę duży ale na auto które ma jakiś czas służyć warto wyłożyć te 5 tysięcy lub więcej. Ale patrząc na to jakie auto dostałem w tych pieniądzach, a jakie auta pokupowali moi znajomi, co to za samochody i w jakim są stanie to sam nie wierzę. Moim zdaniem warto kupić starsze auto, które ma przewagę nad nowszymi konstrukcjami.
~eRni
W201 2.0 E 118KM 87kW
Jeśli egzemplarz jest dobrze utrzymany i nabyty za rozsądne pieniądze, to jest to dobry zakup. Ogromne różnice w ofertach nie dają jednak rzeczywistego odzwierciedlenia i można trafić źle. W przypadku tego modelu: tanio nie zawsze znaczy źle, a drogo nie zawsze znaczy dobrze. Lepiej sprawdzić samochód 4 razy przed zakupem, by móc się cieszyć jazdą.
~Pancho
W201 1.8 i 109KM 80kW
Nie mam zastrzeżeń, 350tys. przebiegu skóra na kierownicy cała, fotele nie są poprzecierane. Na rdzę również nie narzekam, podłoga zakonserwowana, więc kłopot z głowy. Technicznie żadnych poważniejszych kłopotów mechanicznych, z elektroniką tym bardziej ponieważ jej nie ma. :) Elementy wnętrza nie trzeszczą nawet na bardzo nierównej polnej drodze.
~bunny123
W201 1.8 i 109KM 80kW
Uwaga! Dobrze zachowany egzemplarz kosztuje w przedziale 8-12 tys. I niech nikt Wam nie wmówi, że za 3 tys. dostaniecie Mercedesa w \"stanie kolekcjonerskim\". Takich samochodów jest mało, ale da się kupić. NIE WOLNO SIĘ NAPALAĆ. A później już tylko eksploatacja i prawdziwa miłość do swojego samochodu, jakkolwiek głupio by to nie brzmiało
~Erte
W201 1.8 i 109KM 80kW
Stosunek jakości do ceny świetny. Za nieduże pieniądze ma się dobry i niezawodny samochód (oczywiście trzeba poszukać zadbanego modelu, należy uważać na zaniedbane, pordzewiałe egzemplarze bo czasem koszt doprowadzenia do stanu używalność może być za duży,tyczy się to głównie blacharki, w mniejszym stopniu mechaniki). Samochód godny polecenia