Lista ocen Mercedes Citan (8) - Całokształt

~Woskam
Furgon Kompakt 1.5 109 CDI 90KM 66kW
Kupując Mercedesa kupujesz Renault Kangoo w dużo gorszym wykonaniu, różnica jaką odczułem w użytkowaniu, sztywniejsze zawieszenie w Mercedesie, pewniejsze w zakrętach i tyle. (Renault przejechałem około 120 tys) Przy 60 tys w Mercedesie przy normalnym użytkowaniu, skrzynia biegów trup do regeneracji, wszystkie czujniki spalin trup podobnie jak w Renault. W Renault typowo przy 90 tys wiązka pompy wtryskowej. Auta flotowe jedno I drugie, po...
~Szczery
Mercedes Citan
Tourer Długi 109 CDI 90KM 66kW
Jednym słowem nie polecam, przy 90 tyś padło sprzęgło, przy 130 tyś turbina i egr wpompowały olej z silnika prosto do dpf. Rezultat? 7K w plecy. Teraz skrzynia wyje przy prędkości 120-140km/h, więc albo wolniej albo szybciej, spalanie na autostradzie przy 140 - 8,6 litra (praktycznie na pusto). Posiadam wersję MIXTO tj. 5 osób + paleta, kosztem przestrzeni bagażowej zrezygnowano z miejsca na tylnej kanapie, mam 190cm i za mną nie zmieści się...
~Axh
Tourer 1.5 109 CDI 90KM 66kW
Auto zostało mi użyczone na jakiś czas. Zrobiłem nim około 1000 km i jestem bardzo zawiedziony. Z podobnych aut miałem już okazję jeździć Peugeotem Partnerem i wydał mi się on znacznie lepszy. Do auta zniechęciła mnie nieprzemyślana ergonomia, usterki i BARDZO uboga podstawowa wersja.
~Patatayec
Tourer 1.5 109 CDI 90KM 66kW
Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony tą renówką którą jeździ się na prawdę przyjemnie ma dużo miejsca duże lusterka i całkiem sympatycznie działający napęd łącznie z systemem start stop. Wygodne stołki i spora tylną kanapę na której pomiędzy 2 foteliki całkiem wygodnie mieści się jeszcze dorosła osoba.
~Użytkownik po 70 tys
Furgon Kompakt 1.5 109 CDI 90KM 66kW
Samochodzik do pizzy w mieście, po zapakowaniu 150kg na pakę pływa jak statek.W mieście dosyć dynamiczny, na trasie spalanie 8,5l, wygłuszenie w moim przypadku brak, najgłośniejszy samochód jakim jeździłem, w ciągu roku 3 razy zepsóly się spryskiwacze
~Riv
Mercedes Citan II
Furgon 1.5 110 CDI 95KM 70kW
Poza szybko rozładowującym się akumulatorem jest Ok. Wygodny w środku dobrze wykończony poza kilkoma typowo plastikowymi elementami. Czy kupił bym jeszcze raz? Chyba tak
~Piotr 44 lata
Furgon Długi 1.5 109 CDI 95KM 70kW
Prawie ideał. Ma co prawda kilka wad. Zgadzam się np.z gdzieś wyczytaną opinią, że tablica rozdzielcza ledwo się żarzy, ale po tym jak minęła pierwsza euforia nie żałuję.
~Bajki
Furgon Kompakt 1.5 109 CDI 90KM 66kW
To samochòd służbowy i całe szczęście, bo jeździ się nim za karę
Mercedes Citan