Oceny Mercedes GLA I Off-roader

Mercedes GLA I Off-roader - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes GLA I Off-roader

~Artek bez majtek
Off-roader 2.0 250 211KM 155kW
mega samochód , a jednostka 211 km to istna bajka , 6,7 s do setki , moc silnika jest ogromna , od 100km do 200km to jest fajnie poczuć :) harman cardon musi być , muzyka pięknie gra w samochodzie :) tarcze hamulcowe można zmienić na twardsze , przy tej mocy możemy zastosować Brembo , wówczas woliej się zuzywają , zalezy jaką kto ma nogę , 160.000 bez zadnej awari , spalaie w zależości jak sie jezdzi , a baku 50 l zrobiłem 987 km a trasie do...
~GLA
Off-roader 1.6 200 156KM 115kW
Świetny miejski samochód. Nie jest to typowy SUV ale crossover do codziennego przemieszczania się. Jak trzeba to i w dalszą trasę chętnie pojedzie. Doskonale wygląda w lakierze matowym i pakiecie AMG :) i wciąż budzi pozytywne skojarzenia. CIągle ludzie pytają czy jest oklejony na matowo czy fabryczny lakier. Żona go uwielbia i nie chce zamienić. A to jest najważniejsze (mam święty spokój).
~Docent
Off-roader 2.0 250 211KM 155kW
Zgrabny, dynamiczny samochód do miasta. Na dłuższe wyjazdy rodzinne zakładam boxa. Chciałem kupić coś 0pwiększego ale jak pomyślę, że wozilbym powietrze to kupiłem GLA. Z zalet napęd, silnik, zawias. Z wad widoczność i deficyt miejsca na tylnej kanapie .
~Uzytkownik
Off-roader 2.0 250 211KM 155kW
Auto mam od miesiąca, przejechane 1500km. Spalanie w porównaniu do tego co przeczytałem jest ok. Mam średnią 7,9, trasa-miasto to 40/60, średnia predkość 40km/h miasto średniej wielkości. Moc duża, ale trzeba jeździć bardzo płynnie bez ostrych hamowań i przyśpieszeń to nie będzie spalało 12l.
4,1
~Tomasz
Off-roader 1.6 200 156KM 115kW
Auto budzi mieszane uczucia,radzę trochę pojeździć przed zakupem.Bardzo słabo wypadają hamulce oraz duży promień skrętu.
~tomasz_wrona
Off-roader 2.0 250 211KM 155kW
Autko super. Idealne dla rodzony 2+1. Jak potrzeba to narty na dach, rowery lub box ;) Super do miasta, wszędzie się mieści. Wygodne. Czad !!! Szkoda ze nie mam wersji AMG, ale 211 tez wystarcza ;)
Dziennik kosztów dla Mercedes GLA I Off-roader
9,6
3,5
~P
Off-roader 2.1 220 CDI 170KM 125kW
Mogacy sie podobac design i swietne prowadzenie nie niweluja brakow w praktycznosci i mechanice. Doskonaly na trase, w miescie raczej niewygodny.
~Lukasz
Off-roader 1.6 200 156KM 115kW
Stosunek cena/jakość jest bezkonkurencyjny, bardzo wygodny i komfortowy samochód, idealny do miasta.
~Piotr B.
Off-roader 1.6 200 156KM 115kW
Wersja wyposażenia Urban + sporo opcji. Siedzi się wyżej i jest wyżej zawieszony niż moje poprzednie samochody. Luksusowy, dobrze jeździ po prostej i na zakrętach mimo wysokiego zawieszenia.
3,1
~Beeveer
Off-roader 2.0 250 211KM 155kW
dwa wtryskiwcze padły, wystarczyło pół litra benzyny w oleju i silnik zatarty. oczywiście żadnego komunikatu, dopóki nie rzygnął olejem z wydechu. używany silnik praktycznie nie do kupienia, bo padają jak muchy i każdy poszukuje. totalny złom (Silnik)
Mercedes GLA I Off-roader