Lista ocen Mercedes GLB SUV (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
SUV 2.0 250 224KM 165kW
Fotele są bardzo toporne jak w większości SUV’ów, fotele z przodu są bardziej wygodne od tych z tylu ale dalej pozostaje wiele do życzenia jeśli chodzi k wygodę podczas długiej podróży.. bez przerwy się nie da . Duży plus dla foteli z tylu ponieważ, mają regulowane pochylenie co czasami daje trochę miejsca w bagażniku lub większa wygodne dla podróżujących z tylu.
~Bartek
SUV 2.0 200d 150KM 110kW
Doskonały system multimedialny, który można konfigurować - oba wyświetlacze. Nauka obsługi zajmuję chwilkę ale potem jest intuicyjna - poza tym można system obsługiwać poprzez trzy sposoby - gładzikami na kierownicy, gładzikiem centralnym albo dotykowo na wyświetlaczach. Duży zakres regulacji zarówno foteli jak i kierownicy jest napewno atutem.
~Bartek
SUV 2.0 180d 116KM 85kW
Przyzwyczajenia wymaga system multimedialny i gładzik. Zajmie to kilka ładnych dni ale potem jest już wszystko dość intuicyjnie - pewnie dlatego że jest bardzo mocno rozbudowany. Świetny jest wyświetlacz , który można skonfigurować na naprawdę wiele sposobów bardzo indywidualnie
~Dawid Z.
SUV 1.3 200 163KM 120kW
Gładziki i kierownicy oraz Touchpad pod prawym nadgarstkiem to coś co w praktyce dla mnie sprawdza się fenomenalnie. Jedyne co to zajęło mi około miesiąca by dobrze je opanować.
~ksiundz
SUV 2.0 250 224KM 165kW
Podparcie dla łokci jest dla mnie za nisko, przez co ręce są cały czas zawieszone na kierownicy. Fotele top comfort, ale jak dla mnie za twarde i po 3-4 godzinach wymagaja przerwy
~Krzysztof
SUV 1.3 200 163KM 120kW
Wszystko jest na miejscu, trzeba przyzwyczaić się do tych ekranów dotykowych i dźwigni skrzyni biegów przy kierownicy, ale trudno jest się przyczepić do czegoś.
~PiotR
SUV 1.3 200 163KM 120kW
mam problem z kątem pochylenia pedału przyśpieszenia - w trasie cierpnie mi stopa, ale możliwe że to tylko moja przypadłość
~Kris
SUV 1.3 200 163KM 120kW
Chyba przyklad dla innych producentow. Wszystko pod reka a system MBUX dziala jak burza.
Mercedes GLB SUV