Lista ocen Mercedes GLC (33) - Stosunek jakość/cena

~Mario 1971
SUV 2.1 220 d 170KM 125kW
Wersja w pakiecie AMG zewnętrznym i wewnętrznym, poduszki pneumatyczne, felgi 20", drewno, podgrzewane fotele i wiele innych dodatków za 230 000 pln po 13% rabacie od dealera to dobry stosunek jakości do ceny. Duży minus za wolno działający panel sterowania i samego touchpada. Niestety na wybojach raz po raz słychać trzeszczące plastiki - obudowa zegarów. Drzwiami trzeba mocniej trzasnąć, by się zamknęły ( sprawdziłem, wszystkie tak samo...
~sonicoseus
SUV 2.0 250 211KM 155kW
Jakość jest i to widać nawet jak się pozagląda w zakamarki samochodu, materiały są dobrej jakości, proponuje zrezygnować z lakieru fortepianowego wtedy przestaje skrzypieć deska rozdzielcza ale to dodatkowo kosztuje. Wszystko to jest okupione odpowiednią ceną niestety auto nie jest dla przysłowiowego Kowalskiego.
~Omen
SUV 2.0 250 211KM 155kW
Konkurencja nie daje tyle w tej cenie . A napewno nikt nie ma pneumatyki i tak rozbudowanych aktywnych systemów. Jakość jest pierwsza liga - ale mam środek z AMG, drewno jesionowe i skóre na desce rozdzielczej. ALuminiowe maskownice Burmester. To wymagało dopłaty ponad 14000PLN. Bez tego jest jakoś tak skromniej w środku.
~bithoven
Mercedes GLC
SUV AMG 3.0 AMG 43 367KM 270kW
Niestety sam znaczek MB związany jest z dodatkową marżą na cokolwiek w slonie i serwisie MB. Natomiast wykończenie, przeszycia, plastiki są doskonałe. Przy takich osiągach porównując np. z gabarytowo podobnym Porsche Macanem GTS lub Turbo - niższa cena, a osiągi pomiędzy tymi dwoma modelami.
~nieznaczekApewnośćsiebie
SUV 2.0 250 211KM 155kW
Nie lubie tego auta. Jest zbyt drogie w stosunku do tego co ma w środku, A w tym środku ma mało. Z zewnątrz blacha ta sama, ale jeżeli nie masz środka z wielokonturowymi fotelami, skórą designo i aktywnym tempomatem, to równie dobrze idź kup Passata. Przynajmniej nie przepłacisz za to samo.
~Piotr Koliński
Mercedes GLC X254
SUV 2.0 300 MHEV 258KM 190kW
Plastiki w drzwiach wydają tani odgłos. kieszenie w drzwiach jak w dostawczaku niczym nie wyłożone. Schowek w tunelu środkowym to jakościowa porażka ze nawet nie wiem jak skomentować. Osłony przeciwsłoneczne musicie sami zobaczyć bo nie uwierzycie- chamski plastik z recyclingu.
~Darek
Coupe Facelifting 2.0 300d 245KM 180kW
Przyznam szczerze, że po Mercedesie spodziewałem się lepszej jakości. Generalnie nie ma dramatu, ale jak te odstające tylne zderzaki przechodzą kontrolę jakości w fabryce to nie wiem. Użyte materiały są wysokiej jakości, ale nie wszystko do siebie pasuje.
~Paweł
SUV Facelifting 2.0 200d 163KM 120kW
Szerzej w ocenie ogólnej. Według mnie bezkonkurencyjny w swojej klasie. W wersji niemalże podstawowej ma wszystko to co można dołożyć do VW, Hondy czy Mazdy a i tak nie chodzi to tak samo. Business Edition w BMW, Audi i Volvo droższe i uboższe w wyposażeniu.
~Piotr Koliński
Mercedes GLC X254
SUV 2.0 300 MHEV 258KM 190kW
Bardzo plastikowy. Fatalne plastiki w schowku środkowym- tandetne. Plastikowy środek kierownicy. Schowki niczym nie wyłożone. Z drugiej strony skrajność- fajna skóropodobna deska rozdzielcza z efektownym szwem
~bolec86
Coupe 2.1 220 d 170KM 125kW
Jakość elementów drewnianych super, ułożone z dbałością, skóra (sztuczna) również ok, ale niestety plastiki w środku trzeszczą i uginają się trochę za bardzo jak na tą cenę. Serwis to porażka.
Mercedes GLC