Ocena kierowcy - Mercedes GLE W166/C292 SUV

Silnik 3.0 350d 258KM 190kW
Rok produkcji 2018
Mercedes GLE W166/C292 SUV 3.0 350d 258KM 190kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Mam wersje w pakiecie amg praktycznie w pełni wyposażona (szyberdach, pneumatyka, grzane wentylowane fotele w skórze itd.) oceniam auto na 5 gwiazdek.
Kultura pracy v6 bajka. Osiagi rewelacja jak na masę i gabaryty auta.
Skrzynia zmienia biegi niezauważalnie i baaardzo inteligentnie. Są manetki, jest tryb manualny ale przy tak działającej skrzyni nie używam, bo nie ma potrzeby
Peneumatyka daje w trybie comfort izolacje od drogi świetnie sprawdza się w długich trasach. Jest tez tryb sport który obniża i utwardza zawieszenie. Dla każdego coś miłego
Pakiet AMG z 20” felgami. Auto w kolorze specjalnym Czerwonym prezentuje się świetnie. Nie mam uwag
Siedzi się wysoko ale gabaryty auta robią swoje. Dla ułatwienia są kamery 360 stopni i czujniki parkowania.
Kwestia przyzwyczajenia ale dla kierowcy Mercedesa wszystko jest tam gdzie powinno i działa prawidłowo.
Jest działa
4 osoby maja ogrom miejsca i świetna pozycje.
Idealnie wyciszona kabina. Mam wersje z szybami dzwiekoszczelnymi. Jest cicho i komfortowo przy każdej prędkości
Auto na gwarancji ewentualne koszty nie interesują mnie przez 5 lat wiec nie oceniam
Jakość wykonania jest na b.dobrym poziomie. Ale samochód jest za młody nie oceniam
Brak
Brak