Oceny Mercedes GLK Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW 2009-2011

Mercedes GLK Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW 2009-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes GLK Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW 2009-2011

~tai
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
To jest mój pierwszy samochód terenowy, którym jeżdżę. Po roku użytkowania zostały wymienione (za darmo) przez serwis wtryskiwacze, ponieważ mogło dojść do jakiejś awarii. Ma całkiem niezłe przyspieszenie. Pali mało jak na tej wielkości auto. Jest cichy i komfortowo się jeździ. Posiadam inteligentne światła, które regulują pracą świateł i to się sprawdza na drodze. W terenie na razie zawsze wychodziłem bez szwanku, ale po wielkich błotach nie...
~Elc
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Ogólna ocena jak najbardziej pozytywna, GLK to dobre auto. Ma dobre opinie, mało awaryjne i solidnie wykonane. Natomiast brakuję mu miejsca, bagażnika, silnika R6 lub V6 (w moim przypadku). Wnętrze jest na dość wysokim poziomie wykończenia. Niemniej następnym razem będę wracał do większych suvów.
2,9
~Artur
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Usterkowość ogromna, masa rzeczy niedopracowanych i o dziwo wręcz chińskiej jakiści, np tapicerka Arctico pęka aż "miło", usterkowe zawiasy w tylnych drzwiach, badziewiaste czujniki parkowania (wymiana jednego to koszt ponad 600 PLN), a psują się często (uważać na myjni). Rozszczelniona misa olejowa. Naprawa bagatela jedyne 4k netto (konieczny demontaż całego silnika. Nie wiem jak niemiaszki to skoństruowali :)
~michalbgd
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Bardzo przyjemny samochód na miasto jak i na trasę. Jest zwrotny, ma dopracowany układ przeniesienia napędu, dobrą widoczność. Mógłby być bardziej przestronny.
3,5
~ptz@o2.pl
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
myśle,że mercedes to dobra firma,która psuj a dealerzy,ktrych ja miałem spotkać
~zjarocki@wp.pl
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
GLK jest fantastycznym pojazdem. Polecam kazdemu. Nie potwierdzam negatywnych uwag moich poprzedników.
~Kacper B
4,1
~Andrzej
~Artman
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Ciężko znaleźć SUV-a którym nie jeździłem. Powiem krótko w tym segmencie i mocy ok. 400 niutków GLK wymiata wszystkich. Sorry jeśli jakimś pseudo zawiedzionym się to nie podoba. Proponuję też po dwóch latkach zajrzeć pod maskę GLK i np Volvo XC60. Przepaść na korzyść Gwiazdy, Volvo wygląda jak szrot ( wykwity rdzy i różne skazy na metalowych elementach). (Silnik)
~Rico
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
prawie doskonała - małe mankamenty to sekunda zadumy nad przyspieszeniem i czasem szarpnięcie przy hamowaniu (jakby redukcja biegu w dziwnym momencie) (Skrzynia biegów)
Mercedes GLK Off-roader