Ocena kierowcy - Mercedes GLK Off-roader

1Unruhe1, 10 lat temu
Silnik 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Rok produkcji 2010
Mercedes GLK Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW 2010-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : Zaskoczyło mnie niskie spalanie
Auto polecam ale w zestawie 2+2 Dla 5 osób zdecydowanie za ciasne. Bagażnik mały ale w sumie ciężko znaleźć auto o tych gabarytach z większym bagażnikiem. Polecam jednak aby auto brać w pełnej skórze.Cała reszta na wielką 5 z plusem .Naprawdę ekonomiczny silnik i mimo automatu rwie do przodu jak ,, mały wariat,, Daje sporo frajdy i w trasie i jako miejska bulwarówka. Panoramiczny dach sparwia że auto wydaje się być w środku większe.Choć tak nie jest to uważam to za duży poztytyw To nie jest auto terenowe i tego nie udaje ale na ,,wiejskie bezdroża,, spokojnie można polecić. Myślę że RAV 4 czy Grand Vitara to jednak ,,gorsze auta,, ale to tylko subiektywna ocena
To autko mam w automacie i choć bałem się ,, turbo dziury,, i tego że automat jeszcze spowolni nie jest tak źle.Autko po wciśnięciu gazu do oporu potrzebuje 1 sek ,, na zastanowienie,, ale potem ciągnie jak mały wariat 265 koni robi naprawdę świetną robotę i zostawia resztę wtyle
Jak to automat-to trzeba lubić. Jeżdżę jednak sporo ,,automatami,, i żadnych oporów z tym nie mam.A ten w GLK reaguje fenomenalnie
Nie mam mu nic do zarzucenia ale jak to w utach o podwyższonym prześwicie wchodzenie w ostre zakręty na pełnym ,, bucie ,, raczej nie wskazane To nie Carrera 911 i nawet tego nie udaje.
Jak na auta typu SUV to oceniam bardzo pozytywnie-widoczność wzorowa dodatkowo kamera cofania o wysokiej rozdzielczości. Widać nawet drobne kamyki na drodze :)
Miejsca z przodu pod dostatkiem nawet dla wysokich osób. Z tylu 2 osoby ok ale 3 to już będzie ciasno. Jeżeli ktoś planuje zakup auta dla 5 osobowej rodziny to nie polecam. Wtedy lepiej pomyśleć o GL
Tu nie mam nic do zarzucenia Jest ok i nie ma sensu się rozpisywać
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu na 5 Jak wspomniałem z tyłu dla 2 też na 5 ale 3 osoby z tyłu tylko na krótkie trasy bo będą się męczyć
Nawet przy 200 km/h jest bardzo przyzwoicie.
I tu zaskoczenie naprawdę bardzo pozytywne. W mieście pry włączonym klimatroniku czy zimą w spore mrozy max 10 litrów W trasie przy spokjnej jeździe tzn ok 120 km/h 7.2 Może jeżeli ktoś się postara można zejść poniżej 7 litrów.Jak na utomat wynik wzorowy
Auto nie należy do tanich ale znaczek Mercedes kosztuje.Jednak i jakość jest na wysokim poziomie i ciężko się do czegoś doczepić ( to co preszkadza wymieniłem wyżej
Nic się nie zepsuło ale i przebieg mały.Jedynie czego żałuję że nie ma pełnej skóry. Podgrzewane siedzenia zimą sprawiły że jednak siedzenia są przybrudzone a auto ma przejechane niecałe 50 tys km
Brak poważnych usterek
Mercedes GLK Off-roader