Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (150) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Świetlisty
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Jest to miejskie auto, więc jest troszke wąskie ale i tak szersze niż na początku się spodziewałem. Jak się ma 130kg na wadze to może być ciasno ;) Pod przednimi siedzeniami znajdują się bardzo przydatne schowki. Mam wersje Long, czyli pasażerowie z tyłu mają dużo za dużo miejsca dla siebie. Tylne kanapy można przesuwać do przodu lub tyłu aby zwiększyć/zmniejszyć przestrzeń w bagażniku. W siedziskach kanapy znajdują się sprytnie umieszczone...
~Jacek
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Przestrzeń to główna zaleta wersji long. Osoby siedzące z tyłu mogą wygodnie ułożyć nogi w dowolnie wybranej pozycji. Żaden kompakt nie jest w stanie zapewnić takiego komfortu. Tylną kanapę można przesuwać, tak aby zwiększyć przestrzeń bagażnika. Można też regulować kąt oparcia tylnej kanapy w sposób podobny do foteli przednich. Podłoga w kabinie jest płaska, a kanapę i fotel pasażera można zdemontować. W ten sposób mercedesik przeobraża się w...
~Rabaan
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Jak dla mnie masakra. Do auta trzeba wchodzić prawie na drabinie, ma tak wysoki próg. Jak już się wejdzie nie wygodnie się siedzi bo kolanami dotykam brody. Siedzenia krótkie, nie trzymają na boki. W aucie siedzi się tak jakoś z poczuciem niebezpieczeństwa , że wrazie kolizji już po nas. Nie ma takiej jakiejś pewności w nim, że może nas przedczym kolwiek uratować. Te wszystkie niby regulacje kanapy tylnej itp co niby są dla komfortu nic nie...
~Christophorus21
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
W środku tego klocka jest naprawdę dużo miejsca. Wiadomo ze to nie jest limuzyna ale spokojnie pozwala na podróżowanie 4 osobom. Świetnym patentem jest regulowana tylna kanapa (razem z oparciami) jeśli mamy potrzebę to albo powiększamy bagażnik albo ilość miejsca na nogi. Kiedy wyjmiemy tylne kanapy to dostajemy przestrzeń niemal jak w busie. Co najważniejsze - w bagażniku nie mamy żadnych skosów!
~sir_ryszard
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Nie oszukujmy się, mały samochód zwany przeze mnie \"bobik\" to i miejsca nie za wiele. Na nogi oczywiście, bo na szerokość nie można wiele zarzucić. Pomaga przesuwana kanapa tylna, w zależności czy chcemy dać więcej miejsca pasażerom, czy też przeznaczyć na bagaże w było, nie było, niewielkim bagażniku. Nie wiem czy to 300 czy ile litrów, ale Saab miał 500 ;) Ocena przeciętna (3)
~Adavin adavin@tlen.pl
Mikrovan 1.6 L 102KM 75kW
Moje auto to wersja LONG, dłuższa od przeciętnej o 17 centymetrów. Gdybym przed zakupem nie miał możliwości porównania pewnie nie wiedziałbym o co chodzi. Tymczasem różnica podczas jazdy jest ogromna nie wspominając o miejscu dla pasażerów;dłuższe nadwozie jest stabilniejsze i znacznie lepiej się prowadzi.Jest wrażenie prowadzenia znacznie większego auta dlatego wybrałem właśnie ten model nadwozia.
~wojczek
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
z przodu OK,bardzo wygodnie za kierownica pomimu nie najlepszego pomyslu na regulacje siedziska, pokonanie ostatnio jednorazowo trasy 2 000 km bez problemow ze strony kregoslupa; z tylu (krotka wersja) OK dla dziecka,dorosli tylko na dojazd na krotkiej trasie-brak miejsca wzdluznego (na kolana) jak i na szerokosc siedziska; moglby byc lepszy zaglowek-brak podparcia potylicy-wzorowo ma Renault
~dark
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Mam wersję Lang. Nie ma takiego auta w klasie Golfa, które dawałoby tyle miejsca w kabinie dla 4 osób. Sprawdzałem, że nowa A -klasa ma mniejszy rozstaw osi niż moja wersja i ma mniej miejsca w środku. Jedyny problem to gdy z tyłu siądą 3 osoby. Z tyłu przestrzeń na nogi -gigantyczna nie ma tyle nawet w dużych limuzynach w dodatku można przesuwać tylne fotele lub je demontować. Równa podłoga.
~iron64
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Jak na tak małe autko to przestrzeń jest spoko. Wygodnie się wsiada i wysiada, siedzi się w miarę komfortowo. Trochę krótkie siedziska, ale no autko jest autem miejskim, nie limuzyna, więc można przeboleć, czy też mieć to na uwadze. Same fotele dość wygodne z regulacją wysokości. To pozwala na znalezienie swojego miejsca zerowe o niskiej grubasków, jak i Wysokiemu szczuplakowi. :)
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa A W168
6,8