Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (120) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 145 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sir_ryszard
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Te auta zaczynają oscylować od granicy 16-17 tysięcy i więcej za roczniki 98\', 99\' i dalej w górę. Moim skromnym zdaniem Mercedes przyjął rolę \'złodzieja\', bo po co przepłacać, jak wiele innych aut oferuje nam to co jest tutaj i wiele, wiele więcej za mniejsze pieniądze! Jakość Mercedesa A-klasa w latach 1997 do 2001 (przed facelifting) jest kiepska. Skrzypiące i bez pewności uchwyty drzwi, a tymi ostatnimi trzeba po prostu jeb.nąć (włożyć...
~robertson
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
małe baby mercedesy są stosunkowo tanie( szczególnie te sprzed 2000 roku). przy kupnie warto jednak nie szczędzić grosza na auto i zamiast sie rozczarować kupując auto od nieuczciwego handlarza(przekręcającego licznik, fałszującego faktury zakupu części zamiennych jak i samej ksiażki serwisowej), kupić za większa cene samochód pewniejszy( z orginalna książką serwisowany itp.). tak zrobiłem ja. moje autko z 2000r kupiłem za 16 250 zł i...
~olos47@wp.pl
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Trzeba powiedziec ze gwiazda na masce kosztuje. Ale tez trzeba powiedziec, ze gwiazda na masce zoobowiazuje. Niestety auto kosztowalo jako nowe koszmarne pieniadze a w zamian dotajemy przecietnie wykonany samochod (choc oryginalny) i niestety dosyc awaryjny. W tym przypadku cena wogole nie odzwierciedla jakosci. Moim skromnym zdaniem mercedes pospieszyl sie z wprowadzeniem pierwszej A-klasy na rynek. Trzeba bylo poczekac ze 2 lata i dopracowac...
~Świetlisty
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Komfortowe, miejskie autko w dieslu i automacie. Ja nigdy nie kupuje najtańszych samochodów z aukcji, tylko wręcz przeciwnie, wybieram jedne z droższych i jeżdżę oglądać. Tego mesia szukałem 3 miesiące w Polsce, aż w końcu znalazłem na niemieckiej aukcji i zdecydowałem się pojechać do Niemiec po niego, wyszło dużo drożej niż bym kupił w Polsce, ale za to nie mam na co narzekać. Tanie te autka nie są, ale jak dobrze kupisz to się będziesz cieszyć.
~Adavin adavin@tlen.pl
Mikrovan 1.6 L 102KM 75kW
Auto drogie w zakupie salonowym, do dzisiaj nie wiem za co tyle płaciłem na przeglądach, nic w sumie nie robili...przez dwa lata gwarancji nawet nie zajrzeli do akumulatora i filtra powietrza oraz w parę innych miejsc w które zajrzeć mieli obowiązek. Jedyne, co tłumaczy cenę zakupu to wysoka jakość wykonania i trwałość podzespołów. No i dobra marka. W sumie wszyscy przecież tego szukamy, prawda?
~niki129
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
I to jest największa wada samochodu. Płacimy za samochód marki premium a dostajemy auto klasy co najwyżej Opla. Tak naprawdę auto poza znaczkiem i silnikiem nie ma nic wspólnego z tym do czego przez wiele lat Mercedes nas przyzwyczaił. Czyli do jakości i trwałości. Dzisiaj gdybym miał kupować jeszcze raz taki samochód kupił bym Lancie Musa lub Hondę Jazz.
~zawiedziony
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Tutaj to jest gorzej niz zle. Bardzo sie zawiodlem na mercedesie. Zanim kupilem A-klase byla to dla mnie marka ktora wyznacza standardy. Obecnie uwazam ja za jedna z najgorszych. Mimo ze podobaja mi sie inne modele mercedesa to watpie zeby ktos jeszcze mnie namowil zeby wydac jeszcze raz swoje ciezko zarobione pieniadze na auto tej marki.
~Szymon
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Samochody mają aktualnie świetny stosunek ceny do jakości. Auta do 2 k zł to małe złomki, cos przyzwoitego można kupić za około 5 - 6 k zł. Perełki i wersje specjalne kosztują nawet do 10 k zł. Jeśli ktoś ma dobry samochód to wiadomo, że nie sprzeda go za grosze, zwłaszcza jeśli jest po udokumentowanym, droższym serwisie!
~iron64
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Jak dla mnie stosunek cena/jakość jest bardzo dobry. Wiadomo, każdy czegoś innego oczekuje i każdy inaczej oceni. Ja potrzebowałem w miarę bezobsługowego auta, nie palącego zbyt dużo. I to mam. Nie pali dużo, poważnych usterek nie było, auto śmiga aż miło. Jestem zadowolony z kosztów utrzymania tego auta.
~iron64