Ocena kierowcy - Mercedes Klasa A W168

Rok produkcji 1999
Mercedes Klasa A W168 1.6 102KM 75kW 1997-2004 - Oceń swoje auto
Inne : Wytrzymałość na ekstremalne warunki
Zawieszenie : Głośne zawieszenie
Zakupiłem to auto 3lata temu .. i od trzech lat jedyne co w nim wymienilem to z tyły jedna sprezyne oraz klocki hamulcowe...pozatym ze dwa razy oleje i filtry oraz wycieraczki i żarówke do lewej lampy. I to tyle z wydatkow jak widac są wrecz żadne.. poprzedni wlasciciel starsza Pani z pieskiem .. zaraz po zakupie mialem problem z odpietym czujnikiem przy chlodnicy orzez co auto potrafilo mi gasnac po 30razy na trasie - na szczescie doszedlem do tej pierdoły sam i nic mnie to nie kosztowało .. a tak pozatym bardzo ale to bardzo glosne zawieszenie chociaz nie mam pretensji do nikogo gdyż wogole nic w nim nie wymienialem poza tylnia sprezyna.. auto w obecnej chwili ciagne do momentu az samo padnie i odmowi wspołpracy gdyz nie mam juz zamiaru w niego inwestowac.. jezdze nim jedynie na krotkie trasy do pracy czy sklepu.. nie jestem wysoka osoba bo mam 180cm i jest dla mnie wystarczajace pod wzgledem przestrzeni jak na auto w tym segmencie.. co roku auto przechodzi przeglad od kopa bez problemow pomimo braku wiekszego wkladu pieniedzy... jezeli ktos szuka auta ktorego nie trzeba nazywac skarbonka czy studnia bez dna to polecam szczerze.. pod wzgledem mechanicznym jest to udany model ale gorzej z wykonczeniem wnetrza... widac oszczednowci chociaz po mimo swojego wieku zaden plastik do tej pory nie strzelił ani nie popekał... zaleta sa wyjmowane fotele i mozna smialo pralke w niego władowac... sam wozilem to wiem... pozdrawiam wszystkich a klasowiczow ::)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 102KM 75kW [l/100km]

9,7