Ocena kierowcy - Mercedes Klasa A W169 Coupe

Silnik 2.0 180 CDI 109KM 80kW
Rok produkcji 2007
Mercedes Klasa A W169 Coupe 2.0 180 CDI 109KM 80kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
Inne : przestrzen i wykanoanie auto ..... doslownie mercedes
doskonale auto do miasta jak i w dluzsza podroz. Wygodnie moze nim podrozowac 4 os, BAgaznik na tak mala bryle ogromny 435l, cena wysoka ale mozna sie w dealerem potargowac (15% upustu na 2007 r) ogolnie auto bardzo dobrze wykonane i niezawodne .... narazie:)
silnik doslownie cacko, chodzi w miare cicho, i jest naprawde elastyczny (60km/h na 6 biegu i wcale nie przeszkadza mu to)
precyzyjna lekko chodzi lecz w zime przy niskich temperaturach 1 i 2 troche opornie dzialaja, jednak jak sie rozgrzeje olej to bez zarzutu
niemiecka precyzja , chodzi naprawde lekko nawet najslabsza kobieta nie bedzie miala problemu
moim zdaniem doskonala z jednym mankamentem: przedni słupek jest troche szeroki ale mi to nie przeszkadza
naprawde wszystko dobrze rozmieszczone i pasuje do siebie, zadnych kiepskich materialow wszystko wykonczone jak powinno byc ..... poprostu mercedes
nic do zarzucenia, ogrzewanie dziala naprawde szzybko po ok 30 sec zaczyna grzac, klima aut wydajna bez problemu schladza wnetrze
jak na tak mala bryle miejsca jest pod dostatkiem, moja wersja jest 3D mam 182 cm i przy ustawieniu fotela kierowcy bez problemu siadam z tylu, duzo miejsca na kolana i glowe, fotele naprawde wygodne nie mecza
dobre, zawieszenie twarde da sie przyzwyczaic i bardzo dobrze tlumi nierownosci naszych drog
miasto przy ostrej jezdzie raz mialem 8,5l srednio nie oszczedzajac ok 7,2 spokojna jazda nawet zeszlo do 5,7. Trasa przy jezdzie ok 120 -140 6.2l powyzej 7l tak wiec moze byc

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 180 CDI 109KM 80kW [l/100km]

6,6