Lista ocen Mercedes Klasa C W202 Sedan W202 (181) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 243 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ŁUKASZ P
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
CENA zalezy od stanu auta. jest duzo tych modeli ale 80 % to jeżdzace złomy z przebami 300-500 tys. jesli kierpownica jest LEKKO wytarta to oznacza ze auto ma ponad 300 tys. ja mam 205 i kierownica w stanie idealnym p[oneiwaz auto jest wykonane z dobrych materiałów nei zuzywajacych sie. siedzenia jesli są obdarte przetarte to równiez samochod ma pow 300 tys albo i pow 500 tys. moj nie ma nawet jesnego przetarcia czy odbarwienia na siedzeniu...
~eldoradoo
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
Nie namawiam do auta, ale tylko spróbujcie sie nim przejechać, sami ocenicie auto. Może z drugiej strony to dobrze że w porównaniu do oklepanych Fordów Focusów, Mondeo, Audic 80, A4, Opli Astr, Omeg itp .- jest mietków stosunkowo mało :) - niech tak lepiej zostanie bo to nie auto dla \"masy ludu\". Chciaż sam wcześniej miałem escorta, audice 80 i golfa 3 - nigdy już nie wkóce do oklepanych aut (choć mój golfa jak go sprzedawałem miał 540tys -...
~Marek
Sedan W202 2.0 136KM 100kW
Patrz całokształt. Na dzień dzisiejszy rada - kup coś małego, nowszego będą mniejsze wydatki. W większym aucie wszystko będzie droższe, większe opony, większy akumulator, większe opłaty. 2,5 roku temu zapłaciłem za 10 letnie auto ok. 18 tys zł, serwis plus części to ok 12 tys co daje 30 tys. Mogło być lepiej - ale mogło też być gorzej. Żona jest b. zadowolona z tego auta szczególnie automat. Jak wspomniałem na dzień dzisiejszy - kupując...
~NANFYR
Sedan W202 2.5 D 113KM 83kW
Jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci to nie załuje ani jednej złotówki wydanej na niego jestem bardzo ale to bardzo zadowolony na nowego merca mnie nie stac ale na szczescie mozna sie pocieszyc równiez staruszkiem, te samochody maja dusze i swój urok mimo wieku,po prostu mercedesowi sie lat nie liczy,najwazniejszy jest stan,oryginalny nie sponiewierany z tym silnikiem posłuzy lata a silnik z pewnoscia przetrzyma bude heh
~Michaś
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
W tej chwili na rynku jest mnóstwo ofert,ceny odbiegają od siebie.Wszystko zależy od stanu samochodu i wyposażenia.Chcesz miec zadbany samochód,musisz więcej zapłacic.Zgadzam sie z twierdzeniem,że nie ma okazji w tej branży,uważajcie przy zakupie auta,lepiej na spokojnie sprawdzic auto niż pluc sobie póżniej w morde tak jak to miało miejsce w moim przypadku.
~patriota
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
wole wydac 17 tys na 12 letnioego mercedesa niz tyle samo na 6letniego francuza(fuj) chcialem zmienic na nowsza c klase(203),ale niestety to juz nie jest to ... i poki co zostaje przy tej,a nastpne auto bedzie prawdopodobnie audi,honda,a jesli finanse na to pozwola to najnowsza c klasa,bo ponoc juz troszke bardziej niemcy sie przylozyli niz do modelu 203.
~Tomasz
Sedan W202 2.5 D 113KM 83kW
Samochód przywiozłem z Bonn znalazłem go sam w sieci od osoby prywatnej 2 ręka, nigdy nie kupujcie takich samochodów w Polsce. Warto jechać do niemiec i samemu zwieźć fure. Przejechałem nim ponad 50 tys km bez awarii przy minus 30 zapalał na dotyk nie zdażyło się zeby nie zapalił za pierwszym razem , mam wrażenie że jest w stanie spalić wszystko
~michaleeeek
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
takiego mietka kupi sie juz teraz za 25tys zł -to nie duzo, pomimo tego ze ja wydałem za niego kilka lat temu 80 tys to i tak nie załuje. Mam juz sentyment do tego auta. Za ta cene mozna kupic np renualt clio z 2002roku- miałem taki ,ale szczerze nie ma co porównywac tych 2aut. Mercedes jest mercedes ,Nie ma gwiazdy -nie ma jazdy!!!!!Pozdrawiam
~bodgun
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
Myślę ze stosunek Jakości do ceny w tym przypadku jest bardzo dobry , jeśli dobrze poszukamy możemy znaleźć zadbany egzemplarz za niewielka kwotę . Ja Posiadam wersje Elegance (chromy i drewno ) którego wnętrze bardzo mi się podoba, wygodnie się jeździ i mimo ze ma lat prawie tyle co ja to uważam ze to bardzo dobry samochód :)
~DRWAL
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
witam Ele wypisujesz zle opinie o mercedesach dieslach - bezyniakach a pojecia nie masz to po co je kupujesz kup se renaulta pewnie masz i szlak cie trafia bo wychodzac od mechanika raz w tygodniu zostawiajac swoja francuska strzale widzisz zardzewnialego 20sto letniego merola jadacego bez awari pozdrawiam ELI
Mercedes Klasa C W202 Sedan W202