Oceny Mercedes Klasa C W203 Sedan W203

Mercedes Klasa C W203 Sedan W203 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes Klasa C W203 Sedan W203

~look
Sedan W203 2.7 (C 270 CDI) 170KM 125kW
Wyraźnie trzeba oddzielić dwa okresy - przed (do połowy 2004 roku) i po liftingu. Przed liftingiem cieniem kładzie się korozja i niektóre słabe materiały w środku. Natomiast po liftingu samochód wypada - na tle swoich rówieśników - bardzo dobrze. Nie jest zbyt przestronny ale za to - przynajmniej z tym silnikiem - dosyć dynamiczny, dobrze wyciszony od strony szumów aerodynamicznych oraz podwozia. Zawieszenie, szczególnie w wersji ze...
~Lestatt
Sedan W203 1.8 (C 180 Kompressor) 143KM 105kW
Jestem szczęśliwym posiadaczem modelu w203 coupe. Jestem drugim właścicielem. Auto kupiłem z oryginalnym przebiegiem na oryginalnych częściach dlatego w ciągu dwóch lat wymieniłem jedynie olej i filtry:) Prowadzenie auta to sama przyjemność. Kierowca oraz pasażer z przodu mają miejsca pod dostatkiem z komfortem i wygodą w pakiecie :) Jeśli chodzi o spalanie jest ono zależne od wielu czynników. Najniższe spalanie osiągnąłem na trasie 90km/h 6...
~jacek1127
Sedan W203 2.1 (C 220 CDI) 150KM 110kW
Jak ktoś kupuje merca z "orginalnym" przebiegiem 150kkm za 15 tysi, a w rzeczywistości zajechanego złoma to płacze później i wylewa żale na forach. Jak kupujesz zadbanego merca albo nowego i dbasz później - co kosztuje - to cieszysz się jazdą i gwiazdą :) Jakość i prestiż kosztuje jak cię nie stać kup Dacie i ciesz się że auto jest ekonomiczne. Mercedes, BMW, Lexus to samochody, które pociągają za sobą koszty utrzymania wyższe niż...
3,1
~Sebastian
Sedan W203 1.8 (C 200 Kompressor) 163KM 120kW
Auto mam od sierpnia, kupione z przebiegiem 223 tyś, nie wiem czemu je kupiłem, może ten kompresor może niebieski środek i lakier? To była najgorsza decyzja mojego życia, miałem wiele aut ale ten mercedes jest ciągle niesprawny mimo włożenia w niego mnóstwa pieniędzy i czasu. Nienawidzę tego samochodu, muszę nim jeździć tylko dlatego, że włożyłem w niego bardzo dużo pieniędzy. Ostatni Niemiec w moim życiu.
~Morgan28
Sedan W203 2.0 (C 200 Kompressor) 163KM 120kW
Duzo gorzej wykonany od poprzenika. Srodek ze slabych materialow. Fotele byly tak nie wygodne ze to byl powod sprzedazy i karoseria gnila strasznie. pozytywnie wspominam w tym samochodzie tylko silnik
4,1
~Kamil
Sedan W203 1.8 (C 180 Kompressor) 143KM 105kW
Auto wygląda i jeździ dobrze jak na 14 lat. Oryginalny przebieg i tylko 2 właścicieli sprawia że auto nadal jest w porządnym stanie. Hamulce, karoseria to poważne wady tego samochodu, a te mniejsze to łuszcząca się folia na radiu i zdarta kierowca. Mało pali dobrze jeździ, kupiłbym na pewno, ale teraz E220!
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W203 Sedan W203
11,3
12,1
2,9
~DeWu15
Sedan W203 2.0 (C 180) 129KM 95kW
Jedynym plusem jest komfort jazdy. Ciągłe problemy z elektryką. Słabe blachy. Wszędzie rdza. Miałem go 2 lata od przebiegu 195 tys i zrobiłem ledwo 20 tys. Żałuję, że próbowałem go odratować. Na szczęście już się go pozbyłem.
2,3
~Piotr
Sedan W203 2.1 (C 220 CDI) 150KM 110kW
Samochod od nowosci u mnie. Usterek nie jestem w stanie zliczyc. Ktos kto ten zlom ocenia pozytywnie , sie jedynie oszukuje nistety. To auto to nieporozumienie. Siedzenia niewygodne, prowadzi sie sam tylko nigdy tam gdzie chce kierowca, ani wygodny ani dobrze prowadzacy. Szkoda mi fanboyow tego zlomu.
~Adam
Sedan W203 1.8 (C 200 Kompressor) 163KM 120kW
Trwałość zawieszenia pozostawia wiele do życzenia, bogate wyposażenie napewno na plus. Skrzynia automatyczna do poprawy, napewno nie nadaje sie zbytnio do dynamicznej jazdy. Chodź mimo to auto całkiem żwawe i godne polecenia.
~Grzegorz
Sedan W203 2.0 (C 200 Kompressor) 163KM 120kW
Przy obecnych cenach ciężko o godnego konkurenta w tej klasie. Nawet w wyposażeniu podstawowym (classic) auto ma to co powinno. Ceny części oryginalnych fakt są wysokie ale zamienniki ratują portfel. Auto przemyślane, skonstruowane bardzo mądrze i z dobrych podzespołów.
Mercedes Klasa C W203 Sedan W203