Lista ocen Mercedes Klasa C W204 Limuzyna (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Limuzyna 3.5 350 272KM 200kW
Największe problemy stwarza układ elektryczny, należy pamiętać o serwisach szyberdachu i czyszczeniu odpływów, aby nie dostawała się wilgoć bo padają moduły i pewna będzie wizyta u elektromechanika. Rygiel jak nie padł to padnie. Kierunkowskazy w lusterkach i halogeny się rozszczelniają i parują. Przy instalacji LPG będzie wyskakiwał Błąd, tak w skrócie to przez sondę która powinna czuć spaliny z benzyny - jest to do zrobienia, ale...
~Marek i Anna
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
Wybraliśmy wersje z 136 konnym silnikiem i manualną skrzynią biegów. Póki co auto chodzi jak żyleta. Mechanik dobrze nam wybrał samochód. Gdybyśmy kupili C220 z automatem mielibyśmy na tą chwile spory wydatek. Dla porównania nasi znajomi kupili C220 używaną z automatyczną skrzynią biegów i niestety z autem mają ciągłe problemy jak nie jakieś wtryski to skryznia biegów się rozleciała przy 150 tys !
~Tomek
Limuzyna 1.8 200 K 184KM 135kW
Ksenony - unikaj jak ognia. W 3 lata wymieniłem kilkanaście żarników, każdy po 350 zł. Idioci z serwisów tylko wymieniali żarniki i pomimo mojego pieklenia się nie znaleźli prawdziwej przyczyny palenia elektryki. Jedyne auto, które stanęło mi w trasie (uszkodzenie pompy płynu hamulcowego). Cholernie często brał po 1-2 litry oleju na 1000km. Nikt w serwisie nie zgadł dlaczego. Po prostu bierze.
~Mateusz
Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW
Nie miałem i nie mam problemu z tym autem.Posiadam komputerek do tego auta więc sam mogę sprawdzić co może mu dolegać jeśli coś będzie nie tak (Nie jestem mechanikiem) Po prostu lubię trochę majstrować żeby nic nie zmajstrować
~milkor
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
posłuszeństwa auto mi nie odmówiło. Miałem zwarcie na lampach ksenonowych, musiałem wymienić żarnik i przetwornicę. Padła przekładnia kierownicza, koszt nowej to 12 tys zł - obłęd, na szczęście zamiennik 2 tys.
~marcin
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Zadnych powaznych usterek, chociaz musze przyznac ze auto kilka razy wystraszylo mnie kiedy po przekreceniu stacyjki nic sie nie dzialo -wystarczylo wyjac kluczyk i sprobowac jeszcze raz i ... voila ;)
~andrzej
Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW
rdza na klapie bagażnika , rdza na błotnikach z przodu- serwis obiecał że usunie usterkę , a ja już rozglądam się jak się pozbyć mojej gwiazdy
~g...
Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW
brak powaznych awari - mercedes nie lubi lawet - wiernie zawsze sam wraca do garazu
~tomikromi
Limuzyna 2.2 250 CDI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
była wymiana cd ale na gwarancji (cały czas grało ale nie cgytało nagrywanych płyt) po wymianie wszystko gra.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W204 Limuzyna
7,4
9,5
12,3
~Piotrek
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Przez dwa lata użytkowania nie miałem poważnych problemów z autem.
Mercedes Klasa C W204 Limuzyna