Lista ocen Mercedes Klasa C W204 Limuzyna (34) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~il Dottore
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
To jest chyba obok foteli największa różnica in minus w stosunku do E-klasy. Wyciszenie jest OK podczas jazdy ale podczas przyspieszania słychać silnik, a gdy pada deszcz: krople walące o blachę. E-klasa jest DUŻO LEPIEJ wyciszona! Generalnie nie jest źle ale różnica in minus w stosunku do E-klasy jest wyraźna. Szczególnie chodzi o izolację akustyczną dachu i silnika. To trzeba poprawić bo C-klasa też tania nie jest. Natomiast podczas jazdy -...
~Marek i Anna
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
Auto jest doskonale wykończone przynajmniej w wersji AVANTGARDE. Nie wiem ale odnieśliśmy wrażenie i chbya nie tylko my na tym forum iż wersja AVANTGARDE zupełnie inaczej jest wyciszona od wersji CLASSIC CZY ELEGANCE. Jeden z mechaników powiedział iż wersja AVANTGARDE ma lepsze materiały tłumiące wnętrze i faktycznie coś w tym jest gdyż jadąc nawet blisko 200km /h na autostradzie nie czuć tych szumów jakie mieliśmy na jeździe testowej przy...
~bikepromotor
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
No dajmy tu ocenę najwyższą, bo w aucie panuje po prostu spokój i tego właśnie oczekiwałem od Mercedesa - Audi A4 takiego poczucia mi nie dawał. Szumy powietrza mało słyszalne, silnik też ok, a zawieszenie jest bardzo ciche.
~Jasion
Limuzyna 1.8 200 K 184KM 135kW
Bardzo dobre dopóki nie otworzy się okna podczas jazdy. Z tego co wiem taki sam problem ma nowa S klasa. A mianowicie jak się otworzy okno to słychać paraliżujący huk powietrza uderzającego o powierzchnie samochodu
~Pac3l
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
Jak na klekot 646 jako wyciszenie daje doskonale. Podróżowanie z prędkościami rzędu 140-150km/h nie jest uciążliwe. Szumi trochę ale jak na Mercedesa przystało wyciszenie na najwyższym poziomie.
~tomikromi
Limuzyna 2.2 250 CDI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Jesli nie forsuje sie pedału gazu jest bardzo cicho, pod warunkiem ze nie wcisniemy w podłaoge momentalnie gazu wtedy juz nie jest tak słodko. mimo tego odgłos jest rasowy i nie drażni.
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
diesel troche irytuje w miescie, na trasie jest ok, do 150 mozna sluchac muzyki klasycznej, potem troche zaczyna szumiec. Ogolnie w tej kategorii cenowej oczekiwalbym jeszcze lepszego wyciszenia.
~Andrzej
Limuzyna 3.0 350 CDI 4MATIC BlueEFFICIENCY 224KM 165kW
Testowalem kilkanascie samochodow przed kupnem i wyciszenie w c klasie jest lepsze niz w Audi A6 Nie czuc predkosci w tym samochodzie 180km/h mozna rozmawiac bez podnoszenia tonu
~perezes
Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW
W mieście nie jest najgorzej, chociaż słychać silnik, ale na trasie jest mało przyjemnie, szumy zaczynają się już od 100 km/h. Im szybciej tym głośniej (szumy nie silnik!).
~rocznik 1955
Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW
Do szybkości ok.130-150 bardzo cicho. Dopiero przy wyższych szybkościach trochę słychać \"opływ\" powietrza. Przy otwartych szybach nie jeździłem, więc nie moge skomentować
Mercedes Klasa C W204 Limuzyna