Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W204 Limuzyna

cordero, 15 lat temu
Silnik 1.8 180 K 156KM 115kW
Rok produkcji 2008
Mercedes Klasa C W204 Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Choć w porównaniach auto świata ponoć BMW 3 i Audi A4 wypada lepiej, jak dla mnie hamulce zadowalające. Szczególnie poniżej 50 km/h, trzeba lekko naciskać, bo potrafi stanąć jak wryty. System BAS (wspomaganie hamulców) działa momentalnie.
Może być. Jak odbierałem z salonu, to pierwsza jazda, auto mnie powaliło, mimo że jeździłem wieloma (nowym Mondeo, nowym C5, Passatem B6). Mam jasną tapicerkę, dwukolorowe plastiki. Jak na mój gust przyjemne wrażenie. Wykończenie detali bardzo dobre. Ale w jednym miejscu źle spasowane plastiki, choć można przyjąć, że nie rzuca się w oczy lub wręcz, że tak powinno być.
Kiedyś miałem BMW 750 V12, tu kultura pracy przeciętna, silnik w Mesiu nie chodzi źle, ale złośliwy powiedziałby, że nieco przypomina odkurzacz w dźwięku :)
tak jakby za długie przełożenia
żona mówi, że auto płynie, jak dla mnie to nieco lepiej od Poloneza :)
Za długo się nagrzewa jak dam maksymalną temperaturę
Z tył bardzo mało miejsca, wożę dzieci, więc nie przeszkadza. Z przodu przytulnie, ilość miejsca \"na styk\".
Pierwszy przegląd za około rok - chyba ok. siedem stów. Zużycie średnia 9,5 do 10,5 - przy spokojnej jeździe - czyli wypada gorzej niż konkurenci.
Kupiłem taniej, bo przeceny. Normalnie kosztowałby 123, wziąłem za 104.
mam dopiero miesiąc, na razie nic.
jw.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W204 Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW