Oceny Mercedes Klasa C W205 Kombi

Mercedes Klasa C W205 Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes Klasa C W205 Kombi

~Krzysztof
Kombi 180 156KM 115kW
Komfortowe auto do podróżowania we dwoje. Dlaczego we dwoje? Miejsca dla pasażerów z tyłu jest wystarczająco choć mogłoby być lepiej z miejscem na stopy pasażerów. Bagażnik jak na rozmiar auta i konkurencję średni ale wystarczający. Plus za elektryczne otwieranie wraz z roleta. Komfort podróży odpowiedni. Po kilku trasach ok 1000km w jedną stronę na pochwalę zasługuja fotele. Napęd potrafi dać satysfakcję z jazdy ale bez szaleństwa (156KM to...
~Pawel
Kombi 300 BlueTEC HYBRID 231KM 170kW
Witam jestem posiadaczem mercedesa c300 hybrid i musze powiedziec ze mam mieszane uczucia a mianowicie ( zaznacze ze posiadam najbogatsza wersje z wszystkimi dostepnymi bajerami ) wlasciowsi jezdne tutaj plus na 5 wszytko ladnie sie prowadzi tak samo przyspieszenie rewelacja wykonczenie wnetrza jest ponad czasowe wygoda rewelacja naglosnienie bardzo mile i przyjazne dla ucha skora kremowa bardzo ladnie sie prezentuje z czarnym autem ----------...
3,4
~Adam
Kombi 250 211KM 155kW
Auto awaryjne, od 6 miesięcy co chwila w serwisie. Problemy z czujnikiem NOX, auto wpada w drgania i wibracje podczas jazdy. Wymienione już wszystko co możliwe i problem nie naprawiony. Części drogie i słabej jakości. Nie polecam tego auta. Mercedes stracił na jakości. To już mój ostatni Mercedes i nie planuje kupić kolejnego.
~Roman
Kombi 400 333KM 245kW
Używam od kilku miesięcy, ogólnie super silnik, jednak zawiodłem się na jakości chromowanego plastiku użytego do wykończenia schowka na centralnej konsoli, który jest bardzo podatny na uszkodzenia i psuje ogóny efekt. Poza tym, spasowanie wyświtlacza konsoli centralnej jest dalekie od ideału i trzeszczy na nierównościach. Nie tego spodziewasz się w klasie z segmentu premium.
~perez
Kombi 200 184KM 135kW
Genialny silnik i przeniesienie napędu. Szybki automat. Umieszczenie dzwigni zmiany biegów pod kierownicą jest nieporozumieniem - jeżeli masz drugie auto, będziesz się mylił. To samo dotyczy multi-przełącznika do wszystkiego po lewej stronie kierownicy. Słaba widoczność we wszystkich kierunkach (poza na wpost).
3,6
~Kierowca
Kombi 200 184KM 135kW
Auto oceniam po 4 m-cach użytkowania i przejechaniu 16 tys km. Na początku bardzo mi się podobało, teraz już się opatrzyło i trochę znudziło. Samochód poprawny, nie daje powodów do uśmiechu, jeździ, skręca, hamuje, wszystko bez zarzutu. Podobno Mercedes to klasa premium, ale chyba tylko w cenniku, na co dzień jakoś tego nie czuć. Posiadam wersję AMG, dzięki temu wygląda troszkę ciekawiej od podstawowych wersji.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W205 Kombi
9,3
~Krzysztof
Kombi 350 Plugin Hybrid 293KM 216kW
Bardzo fajne i szybkie auto. Do tego model kombi wygląda bardzo ładnie. Napewno ładniej niż sedan.
~Werner
Kombi 200 184KM 135kW
Jak na kombi mały bagażnik. Spasowanie konsoli centralnej trochę żenujące dla marki premium, trzeszczy przy naciśnięciu.
~Art
Kombi 350 Plugin Hybrid 293KM 216kW
Auto stworzone chyba po to by zamknąć buźki ekologom, ale na krótko.
~Zadowolony kierowca
Kombi 200 184KM 135kW
Wygląd, jakość, komfort, wyciszenie, skrzynia, silnik az chce się być kierowcą.
Mercedes Klasa C W205 Kombi