Lista ocen Mercedes Klasa C W205 Limuzyna (15) - Ergonomia

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MarekD
Limuzyna 160 129KM 95kW
Ktoś kto wymyślił biegi przy kierownicy zamiast gały do wycieraczek powinien dostać antynobla - kompletnie niepotrzebne rozwiązanie. Do tego selektor komputera pokładowego jest w takim miejscu, że zawsze coś przełączę sięgając do schowka po telefon czy pilota od bramy. I wszędzie czerń fortepianowa, opalcowana i porysowana. I fotele twarde choć dobrze trzymające na boki.
~Łukasz
Limuzyna 180 156KM 115kW
Wg mnie to słaba strona. O ile podstawowe rzeczy są na miejscu to irytują takie jak brak uchwytow na napoje w standardzie, konieczność wkładania kluczyka do stacyjki w standardzie, brak przełącznika utworu i stacji radiowych na kierownicy, standardowe multimedia chodzą opornie.
~Łukasz
~uprightbassmatt
Limuzyna 200 184KM 135kW
Jak w moim Volvo 940 i V70. Mercedes zaskakuje. Wybierak trybu pracy skrzyni automatycznej za kołem kierownicy jak w starych klasycznych samochodach. Tunel środkowy piękny i ergonomia 10/10 Schowków sporo i to nie małych, a to limuzyna więc duży plus.
~Krzychu
Limuzyna 180 156KM 115kW
Manetka tempomaty wymaga do wieloletniego użytkownika MB .. przyzwyczajenia, Przyciski na konsoli środkowej są nierozpoznawalne ... nie ma na nich piktogramów, wyglądają tak samo .. ale lepsze to niż miniaturki w maździe
~Neeksay
Limuzyna 250 211KM 155kW
Nie zaliczam się do fanów funkcjonowania Command Online, ani usytułowania przycisków na konsoli centralnej (szczególnie przycisk awaryjnych, który nie został w żaden sposób wyszczególniony). W204 na tym polu był bardziej czytelny.
~Tomasz
Limuzyna 220 BlueTEC 170KM 125kW
Bardzo duży plus. Szczególnie tempomat pod przełącznikiem kierunkowskazów jest ultra intuicyjne - nie rozumiem, czemu obecnie przeniesiono go na kierownicę.
~nautilus
Limuzyna 200 BlueTEC 136KM 100kW
Wszystko na miejscu, pod ręka, jedynie system multimedialny obsługiwany kólkiem-joystickiem to denerwował człowieka
~Waldeck
Limuzyna 200 184KM 135kW
Nie ma sie do czego przyczepic; dla mnie nawet obsluga multimedów jest intuicyjna;oczywiscie lektura instrukcji obslugi wskazana
~Tomasz
Limuzyna 220 BlueTEC 170KM 125kW
Ergonomia, to jest powód, dla którego ciężko mi znaleźć następcę.
Mercedes Klasa C W205 Limuzyna