Lista ocen Mercedes Klasa C W205 Limuzyna (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uprightbassmatt
Limuzyna 200 184KM 135kW
Za drogo! To samo z BMW Serii 3 i starym leciwym już Audi A4 B8. Niestety ceny aut premium z kosmosu! Moja bazowa wersja C200 z automatem to 151 tysięcy złotych. Dodając 7-8 dodatkowych opcji cena szybuje o kilkadziesiąt tysięcy w górę. Mimo wszystko samochód genialny i czuć w pełni, że to klasa premium, więc nie marudzę.
~Łukasz
Limuzyna 180 156KM 115kW
Na tle konkurencji to chyba niezła oferta. Ja mam porównanie do bmw 3 f30 które tańsze nie jest. Pomimo że jestem fanem BMW to obiektywnie przyznaję że poza multimediami Mercedes sprawia wrażenie lepiej wykonanego. Jego zawieszenie jest też bardziej adekwatne na co dzień. No i wygląda jak milion dolarów.
~Łukasz
~Waldeck
Limuzyna 200 184KM 135kW
nizsza cena zawsze mile widziana,ale konkurencjaw segmencie D,po doposazeniu i z silnikiem o porownywalnej mocy,niewiele mniej kosztuje ;poza tym,to chyba jedyna benzyna segmentu D z napedem 4x4
~Tomasz
Limuzyna 220 BlueTEC 170KM 125kW
No jednak wersje diesla są drogie, niestety. Dodatkowo różne dodatki konfiguracyjne nabijają cenę. Słabe też jest to, że aby dobrać jakiś dodatek, trzeba często dobrać inny.
~Neeksay
Limuzyna 250 211KM 155kW
Trzeba trochę zapłacić, ale różnica np. w stosunku do Mondeo wyczuwalna. Opcje bardzo drogie, wyposażenie seryjne ubogie. Gdyby nie jakość dałbym 1 gwiazdkę :)
~MarekD
Limuzyna 160 129KM 95kW
Spodziewałem się zdecydowanie więcej za te pieniądze. Tanie twarde plastiki w kabinie nie przystają takiej marce.
~nautilus
Limuzyna 200 BlueTEC 136KM 100kW
drogie w zakupie.....230tys to jednak sporo za takie małe autko, ale gwiazda kosztuje, szczególnie, z takim sporym doposażeniem
~Krzychu
Limuzyna 180 156KM 115kW
Zrobił się z tego Średniak ... jak ktoś ma poprzednie modele MB i nie narzeka na nie .... nie radzę wymieniać ich na to.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W205 Limuzyna
7,8
8,4
~Hubert
Limuzyna 300 245KM 180kW
Absolutnie płaci się za znaczek na masce. Samochód składany w Afryce i jakość na poziomie KIA z czasów 90 nie obecnie.
Mercedes Klasa C W205 Limuzyna