Lista ocen Mercedes Klasa C W205 Limuzyna (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uprightbassmatt
Limuzyna 200 184KM 135kW
Oceniam jako dobrze mimo wspaniałych ;usterek bocznych. Poprzedni samochód miał genialną widoczność. Tutaj siedzimy niżej i jest to limuzyna. Czujniki z przodu i z tyłu działają super dokładnie i nie ma problemu z parkowaniem tyłem i przodem. https://www.youtube.com/watch?v=13WcIfsfMCs
~MarekD
Limuzyna 160 129KM 95kW
Grube słupki A + grube lusterka powodują, że na skrzyżowaniach i przy przejściach dla pieszych trzeba się gimnastykować we wszystkie strony, żeby kogoś w martwej strefie nie zgubić. W tył też szału nie ma bo szyba wąska. Za to światła są bardzo dobre.
~chrmag
Limuzyna 300 BlueTEC HYBRID 231KM 170kW
Jak zwykle, w sedanach: tyl. Aby bylo gorzej, czujniki w wersji W205 maja spore opoznienie i uwazam ze tez nie zbyt dokladne. Kiedy slupek jest troche miedzy dwoma czujnikami, to zwykle myslac ze jeszcze jest 20cm, bylo zaledwie 5cm...
~Piotrek
Limuzyna 180 156KM 115kW
Widoczność dość kiepska , grube słupki przednie , mała szyba tylna utrudnia parkowanie nie mam kamery i czujników bieda wersja z PL i trzeba uważać aby w nic nie przywalić , podejrzewam ze to kwestia obycia się z autem
~Waldeck
Limuzyna 200 184KM 135kW
jak to w limuzynie,SUv-pod tym wzgledem maja sie lepiej.Niedostatki wynagradza kamera 360,asystent martwego kąta i czujniki parkowania.No i uwaga przy jezdzie
~Kasia
Limuzyna 180 156KM 115kW
Mała tylnia szyba, z przodu widocznośc ograniczają bardzo szerokie slupki i duże lusterka - problematyczne szczególnei przy skręcaniu.
~Krzychu
Limuzyna 180 156KM 115kW
Nie mam tu żadnych problemów poza tym że słupek A jest dość gruby i w mieście to może przeszkadzać.
~Krystian
Limuzyna 200 184KM 135kW
Przednie słupki ograniczają widoczność.Podczas jazdy miejskiej polecam podnosić fotel do góry.
~Łukasz
Limuzyna 180 156KM 115kW
Umiarkowana, grube słupki, małe okna, bez czujników parkowania byłoby ciężko.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W205 Limuzyna
7,8
8,4
~Łukasz
Limuzyna 180 156KM 115kW
Umiarkowana, grube słupki, małe okna, bez czujników parkowania byłoby ciężko.
Mercedes Klasa C W205 Limuzyna