Lista ocen Mercedes Klasa C W205 Limuzyna 200 184KM 135kW 2013-2018 (6) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uprightbassmatt
Limuzyna 200 184KM 135kW
Skrzynia w trybie Comfort pracuje doskonale aczkolwiek demonem prędkości nie jest i domyślam się, że automat BMW czy VW DSG radzi sobie szybciej z agresywną zmianą biegów, gdy chcemy pocisnąć czy pojechać dynamicznie. Mimo wszystko oceniam skrzynię jako doskonałą bo nie jestem typem człowieka ścigającego się z każdym spod świateł. W razie czego jest tryb Sport i Sport+ jak ktoś lubi wyższe obroty. W trybach Eco i Comfort nie słychać i nie czuć...
~Waldeck
Limuzyna 200 184KM 135kW
Mój pierwszy eksploatowany automat/ okazyjnych nie liczę/ ,jezdziłem na jazdach próbnych m.in. grupą VAG z DSG - moim zdaniem skrzynia G -tronic w niczym jej nie ustepuje.Znam tez automaty Opla i forda- od nich zdecydowanie lepiej.4 gwiazdki- bo automat zawsze czuc/ przynajmniej ja tak mam /,nawet 9-biegowy.W trybie sport plus-szatan, nie auto.
~Mateusz
Limuzyna 200 184KM 135kW
Klasyczny automat ma to do siebie że redukcja biegów jest odczuwalna w przeciwieństwie do np. DSG. Nie mniej w normalnej jeździe nie widać różnicy między nim a dwuskrzydłowym automatem. Zaznaczam przy tym ze mam wersję która posiada najnowszy sterownik skrzyni.
~Krystian
Limuzyna 200 184KM 135kW
Długo się wahałem nad automatem,teraz nie żałuję.
~Abartos_2006
Limuzyna 200 184KM 135kW
Może dwa szarpnięcia pojawiły sie.
~Patryk
Limuzyna 200 184KM 135kW
4 za sporadyczne spoźnienia.
Mercedes Klasa C W205 Limuzyna