Lista ocen Mercedes Klasa C W205 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kierowca
Kombi 200 184KM 135kW
W życiu nie podejrzewałbym że kupię Mercedesa ale musiałem kupić kombi z powodu większej rodziny, ponieważ poprzednio jeździłem Infiniti, chciałem coś również z górnej półki no i... zawiodłem się. Auto odkupiłem z PL salonu jako powystawowe więc i tak zapłaciłem o ok 60 tys mniej w stosunku do nowego jednak to co za tę kwotę utrzymujemy to raczej... słaba wersja. Zdziwiłem się iż nawet za bak 64 L trzeba dopłacać, standardowy ma 43 L. Auta nie...
~Roman
Kombi 400 333KM 245kW
Zawiodłem się na jakości chromowanego plastiku użytego do wykończenia schowka na centralnej konsoli, który jest bardzo podatny na uszkodzenia i psuje ogóny efekt. Nieprzemyślana oszczędność na aluminium. Poza tym, spasowanie wyświtlacza konsoli centralnej jest dalekie od ideału i trzeszczy na nierównościach. Nie tego spodziewasz się w klasie z segmentu premium. (Będę reklamował, tymczasowo trzeba wykożystać kawałek papieru :).
~Adam
Kombi Facelifting 2.0 220d 194KM 143kW
To jest kpina, że w aucie za 200tyś zł nie ma foto chromatycznego lusterka wstecznego. Parę dni po zakupie jechałem i cos mnie strasznie oślepiało w nocy. Nie zwróciłem na to uwagi bo poprzednie 3-4 moja auta marek znacznie tańszych to miały i tak się przyzwyczaiłem, że nie pomyślałem nawet o tym by to sprawdzić... pomogło przyciemnienie szyb
~uprightbassmatt
Limuzyna 200 184KM 135kW
Za drogo! To samo z BMW Serii 3 i starym leciwym już Audi A4 B8. Niestety ceny aut premium z kosmosu! Moja bazowa wersja C200 z automatem to 151 tysięcy złotych. Dodając 7-8 dodatkowych opcji cena szybuje o kilkadziesiąt tysięcy w górę. Mimo wszystko samochód genialny i czuć w pełni, że to klasa premium, więc nie marudzę.
~Łukasz
Limuzyna 180 156KM 115kW
Na tle konkurencji to chyba niezła oferta. Ja mam porównanie do bmw 3 f30 które tańsze nie jest. Pomimo że jestem fanem BMW to obiektywnie przyznaję że poza multimediami Mercedes sprawia wrażenie lepiej wykonanego. Jego zawieszenie jest też bardziej adekwatne na co dzień. No i wygląda jak milion dolarów.
~Łukasz
Limuzyna 180 156KM 115kW
~eMBe
Kombi Facelifting 1.5 200 198KM 146kW
Ponieważ kupiłem ponad 4 lata temu to przy dzisiejszych cenach tak naprawdę niewiele stracił na wartości. Kupując z podobnym wyposażeniem dziś nowy model musiałbym dać prawie 100 tys więcej. Jest ok, ale wpadki małe były o tym za chwilę.
~Waldeck
Limuzyna 200 184KM 135kW
nizsza cena zawsze mile widziana,ale konkurencjaw segmencie D,po doposazeniu i z silnikiem o porownywalnej mocy,niewiele mniej kosztuje ;poza tym,to chyba jedyna benzyna segmentu D z napedem 4x4
~zzr600
Limuzyna Facelifting 2.0 220d 194KM 143kW
W Mercedesie jest drogo. Czuć różnice w porównaniu do Marek popularnych wiec w pewnym stopniu wyższa cena jest uzasadniona. Sporo wyposażenia dostajemy w standardzie…

Mercedes Klasa C W205 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz
Limuzyna 220 BlueTEC 170KM 125kW
No jednak wersje diesla są drogie, niestety. Dodatkowo różne dodatki konfiguracyjne nabijają cenę. Słabe też jest to, że aby dobrać jakiś dodatek, trzeba często dobrać inny.