Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 (47) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzychu
Kombi S210 2.2 CDI 125KM 92kW
Po 130kkm wysiadły 2 podkładki pod wtryskiwaczami po 2zl sztuka i 2 godziny roboty i przepływomierz. Prowadzi sie jak złoto tylko troche niski jak na polskie drogi wersja Avantgarde, ale mam opony 205/65 to daje rade. Hałas zaczyna sie od 160 chyba ze cos jedzie na relingach, ale dwie deski 270 cm i kilka pędników wchodzi do środka i jeszcze jeden pasażer nawet(kombi). Ogólnie auto bardzo oszczędne:jak jedziesz tak pali 5,5-10/100.
~wafhob
Kombi S210 4.3 4-matic 279KM 205kW
to mój trzeci mercedes i z całą pewnością ostatni reklama robi swoje , nie bez znaczenia są mity we wszystkich MB jakich miałem ciekła skrzynia biegów ( wszyscy w warsztatach wiedzą że to wada konstrukcyjna ) całe nadwozie koroduje ( jak w pozostałych MB ) zawieszenie przeciętne ciągle coś się psuje kupują MB oczekuję się ponadprzeciętnej trwałosci i wysokiej jakości a tu rozczarowanie na całej linii.
~S210 2.0 Kompressor 186KM
Kombi S210 2.0 Kompressor 192KM 141kW
Bardzo wygodne, szybkie, oszczędne i pojemne auto klasy średniej wyższej. Pomimo swojego wieku, za dobrze utrzymany i wyposażony egzemplarz nadal trzeba sporo zapłacić, lecz na dzisiejsze czasy już większość osób może sobie na taki samochód pozwolić. Przypomnijmy sobie jednak, że kiedyś za te auto w podstawowej wersji wyposażenia trzeba było zapłacić ponad 200 000zł...
~LZ
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
ceny absurdalnie niskiejak za auto tej klasy z fajnym dieslem. Oczywiście jedyny problem to kręcone przebiegi. Po Mercu ciężko poznać ile przelatał. Jak widzicie jakieś przetarcia tapicerki, kierownicy to jest to oznaka 400tyś KM przelotu. Przy oryginalnych 200tyś Merc wyglada w środku jak NOWY. Wieć uważajcie!
~Demon
Kombi S210 4.3 279KM 205kW
Dałem 11400zl na początku 2016 roku. Komfort, moc, a przede wszystkim ogromna frajda z jazdy deklasują inne auta za ta cenę. Napęd na tył, full wersja, wymieniać mógłbym długo, tylko jeden minus się pojawia jak to w w210, trochę rdzy jest...
~mks83
Kombi S210 3.2 CDI 197KM 145kW
jak wspominałem wcześniej. Za te pieniądze ciężko o taki komfort i wyposażenie. W tej cenie chodzą golfu renówki i inne podrzędne przemieszczacze. Sam sprzedałem nowsze auto i kupiłem tego Mercedesa. Uważam to za sukces.
~dawid
Kombi S210 3.2 CDI 197KM 145kW
w aucie tej klasy nie powinny występować w/w usterki niema tygodnia żebym nie jechał do warsztatu na naprawę.Mam drugiego mercedesa z 1993 roku na liczniku 616000 km a śmiga i wygląda jak nowe i już wiem że jeszcze długo nim pojeżdzę.
~dunat_m@o2.pl
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Chciałbym mieć Mercedesa od nowości , takiego prosto z fabryki !!!. Wiedziałbym co trzeba by było robić z nim , żeby mi służył niezawodnie przez długie lata. Takie auto to członek rodziny a rodzinę ma się jedną !!!.
~Michał
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
Mercedes więc tanio nie jest ale sporo tego na allegro i sporo zamienników więc spokojnie można zejść zcenami. Komfort w śrdoku bardzo duży.Jakośc wykonania rownież wysoka.

Mercedes Klasa E W210 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ głupi PAWEŁ WAWA nigdy merca ihihi
Kombi S210 2.0 136KM 100kW
przepłacony szrot ahhahahahah napaliłem sie i tyle bo niby co haahhah ale i tak sie ciesze bo kolega kupił 2000 rok i to samo hahahahahahahah masakra nigdy wiecej
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210