Oceny Mercedes Klasa E W210 Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW 1999-2002

Najnowsze oceny Mercedes Klasa E W210 Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW 1999-2002

3,3
~niezadowolony
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Sprowadizłem sobie to ,,cudo" z Belgii gdzie namowił mnie na to znajomy, ktory wynalazł mi to w komiesie mialo kosztowac 11500 euro dałem równa 10.Juz podaczas powrotu do polski zaczoł się cos dławić, klimaq cos nie chodizla zaczeła walic goracym powietrzem .Ja jestem lajkiem ale powiedziano mi że zepsuta jest przepustnic aklimy, pompo wtryskiwacz, trzeb mu zrobić przegląd a wogóle to to jest złom nie samochód.chcialem nim pojechac do...
~grzegorz gti autohandel handluje samochodami tak więc mam duże porównanie i wiem o co chodzi
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
w/g mnie jest to przereklamowane auto które bazuje na swojej tradycji z lat 80 i początku 90 gdzie mercedes to faktycznie byla marka slynąca z dobrych silników zwlaszcza diesla i zawieszenia ta e klasa to już niestety tendencja jak u wszystkich europejskich koncernach nie zarabiamy na sprzedaży a na serwisie i częściach to jedyne wytlumaczenie dla awaryjności tego auta ,przejechalem nim w ciągu 12 miesiecy 60 000km i przynajmniej 20000 z...
~kapsel23
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Jezeli chodzi o gwiazde, ktora ja jezdze to nie mam zadnych zastrzezen.Auto od pieciu lat nie zawiodlo mnie ani razu.Do silnika sie nie dotykam tylko wymiany olejow filtrow itp.Auto wygodne, przestrzenne, niezawodne.Ci, ktorzy pisza, ze autko psuje sie co rusz: moge napisac, ze chyba trafili na jakis kiepski egzemplaz albo licznik maja cofniety o jakies 400.000km!Ja przejechalem 160tys bez zadnych powaznych problemow!
~Andrzej
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Super samochód, idealny komfort na długie trasy, nawet jak jedziemy w 4-5 osób. Bardzo duży bagażnik wystarcza na tygodniowe wakacje. Komfort jazdy nie porównywalny z innymi autami. Oby jeździły jak najdłużej!
~winter87
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Świetny samochód! Passat był jeszcze mniej awaryjny ale miał słabszy silnik, był zdecydowanie twardszy i trochę bardziej praktyczny (kombi). Mercedes to niesamowity komfort i dobre właściwości jezdne - jazda jest prawdziwą przyjemnością!
~Piotrek
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
bez rewelacji . Owszem dobre auto ale do bdb to mu raczej daleko . Nowe E niby fajniejsze ale jest to nadal przerost formy nad treścią . Auto które wzbudza zachwyt u chłopa po wykopkach . Sprzedaje i wracam do made in japan - niby bez wyrazu ale najlepsze .
2,9
~strasznie zadowolony
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Bubel Jak wszystko ma w porządku a co jest rzadkością to nucę piosenkę że w życiu piękne są tylko chwile . G...no niemieckie . Wyrazy szacunku i podziwu dla posiadaczy tego modelu i nowszych.
~Marian Paskuda
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Daję 4+. Mam samochód 2 lata, sam go sobie sprowadziłem z niemiec od prywatnego, pierwszego właściciela. Może miałem szczęście. Oby tak dalej.
~Krzysiek
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Samochód z salonu w Polsce. Ostatni miesiąc produkcji modelu W210. Dlatego dopracowany do perfekcji. Bardzo drogi, ale wart wydanych pieniędzy. Trzeba dbać a wtedy jest nie do zajechania.
3,5
~ numer GG 9922576