Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W211 Kombi S211

RAFAL, 13 lat temu
Silnik 2.1 (220 CDI) 170KM 125kW
Rok produkcji 2008
Mercedes Klasa E W211 Kombi S211 2.1 (220 CDI) 170KM 125kW 2006-2009 - Oceń swoje auto
Inne : WSZYSTKO :) SWIETNE AUTO
swietny samochod. Polecam wszyskim doceniajacym komfort i jakosc wykonania. trzeba sie liczyc z kosztami ale czego sie nie robi dla przyjemnosci z jazdy.
Bardzo ladna kultura pracy. Nie jest to traktor z VW. Jezdze tym autem na TAXI i jestem bardzo zadowolony,170 KM wystarcza do swobodnego wyprzedzania i jest w miare ekonomiczny. Przez 140.000 km raz byl problem z silnikiem ale to tylko przez niedbalstwo serwisu. Wyciek paliwa i plynu chlodzacego ale wszstko zostalo szybko naprawione. Oczywiscie musialo sie to stac po uplywie gwarancji :) takze tanio nie bylo!!
tutaj tylko dobrze poniewaz uwazam ze skrzynia jest troche niezdecydowana. Czasem nie wie jaki bieg wrzucic. TIPTRONIC jest bezuzytecznym gadzetem tutaj uwazam ze DSG z VW bylo o niebo lepsze
Bardzo komfortowy, wszyscy klienci sobie chwala :)
ja jestem wysoki 198 cm takze nie mam problemow. Raz tylko mnie zawiodly czujniki parkowania, przy cofaniu obudzily sie jak bylem juz na latarni :)
Naprawde doskonala, nierozumiem kometazy ludzi ktorzy pisza ze sa zmeczeni po kilkuset kilometrach. Jestem bardzo wysoki i komfort w samochodzie to byl zawsze problem ale w e-klasie jest naprawde super
Swietna, klima super a ogrzewanie jeszcze lepsze. polecam ogrzewanie postojowe THERMOTRONIC. Codziennie rano 30 min przed praca z domu pilotem uruczamiam ogrzewanie. nigdy nie skrobalem szyb :)
Dla kierowcy super!! ale pasazerowie za mna nie maja za wesolo. tutaj NOWY SUPERB bije wszystkich.
Bardzo dobre, pomimo silniku diesla jest cichutko przy kazdej predkosci.Bez znaczenia czy jedziesz 20 km\\h czy 160 km\\h
jak na pojemnosc 2.1 litra i tyle kilogramow uwazam ze jest bardzo dobrze
spasowanie materialow w srodku rewelacja nic nie skrzypi po 140tys km ciezkiej pracy
zepsul sie mechanizm otwierania klapy bagaznika, rowniez po gwarancji ale tutaj serwis zachowal sie bardzo ladnie i pokryli 70% kosztow
Musze dodac ze nigdy niezdarzyla sie uterka unieruchamiajaca samochod. Nigdy niebylo mowy o lawetach, w odroznieniu do VW TOURANA i slynnego silnika 2.0 TDI. Jedyna rzecz to wyciek paliwa i plynu chlodniczego. polecam znalezienie dobrzego serwisu z mechanikami ktorzy wiedza co i jak.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.1 (220 CDI) 170KM 125kW [l/100km]

8,6