Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W211 Sedan W211

Olonor, 7 lat temu
Silnik 3.2 (320 CDI) 204KM 150kW
Rok produkcji 2003
Mercedes Klasa E W211 Sedan W211 3.2 (320 CDI) 204KM 150kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Automatyczna skrzynia! Wygodna i za razem dająca frajdę z jazdy! kto nie jeździł będzie przeciwnikiem a kto spróbuje będzie się bardzio długo zastanawiał czy manual jest potrzebny
Układ elektryczny : czujniki i komputery
Samochodem się płynie tak jak każdy mówi, samochód prezesa bo fotele dobrze grzeją oraz sprawiają ze trasa 1500km wydaje się być wyjazdem po bułki do tesco, nie czuć zmęczenia. Układ kierowniczy razem z zawieszeniem pracują nad tym zeby ta cięzka maszyna nie bujała się na zakrętach niczym okręt! Wszystko pracuje cicho, miekko ale i twardo! Moc po chipie to 240KM i 570Nm! co daje frajdę! ale i pozwala wykręcać wyniki w spalaniu takie jak 1.9tdi czyli poniżej 5L w trasie :D 1700Kg auto! Tak jestem w Szkoku!
troszkę nim telepie chwilami podobno to poduszki ale wiele ludzi mi mówi ze to pancerna jednostka!
Mój pierwszy automat i jestem bardzo zadowolony choć jazdy w automacie tez trzeba się nauczyć zeby np ruchem gazu zrzucić bieg albo zeby pocisnąć!
miekko na prostej, twardo na zakrętach ale i wygodnie! Majestatyczne! czuję drogę, wszystko co się dzieje a jednocześnie mam mega komfort i spokój!
Widoczność jak to w limuzynie niczym niezakłócona, duże okna i wąskie słupki sprawiają ze parkowanie tak dużym autem to nie problem
Wszystko w najmniejszym detalu dociągnięte dla kierowcy, przyciski, deska. Samochód jest bardzo obszerny w srodku ale mimo wszystko jest w zasięgu ręki
Spalanie świetne! Jak na tą masę i automatyczną skrzynię biegów to na trasach na tempomacie można wykręcić wyniki jak pasacie! Samochód pozytywnie mnie zaskoczył! Miasto zaś to oszczędnie 9 a górnej granicy chyba nie ma ale z tą mocą i momentem który dociska jest uśmiech i znika paliwo! Generalnie daje frajdę ale i potrafi być oszczędny!
ja za swoje auto zapłaciłem 1600funtów angielskich do zrobienia ring ABS w tylnym kole ale to nie jest drogie ani skomplikowane tak więc sądzę ze jak za te pieniądze to MEGA auto
są i będą, duża liczba komputerów i wiek samochodu robi swoje ale wszystko to wynagradza komfort i silnik
nie wiem, jeszcze tak owych nie miałem ale szukając po necie opinii raczej nikt ine pisał o takich...

On - zużycie paliwa dla silnika 3.2 (320 CDI) 204KM 150kW [l/100km]

13,0