Mercedes Klasa E W211 2.1 (220 CDI) 150KM 2002-2006 - Oceń swoje auto

(27 ocen)

Mercedes Klasa E W211 Sedan W211 - Oceń swoje auto Sedan W211

(162 oceny)

Oceny Mercedes Klasa E W211 2.1 (220 CDI) 150KM 2002-2006

1 % gorzej niż w segmencie Wyższa klasa średnia ( 4,31 )

Uk?ad elektryczny

dodano 09.10.2010 przez

Samochód bajeczny, w miarę nowy więc póki co żadnych problemów z mechaniką i elektryką nie było, wnętrze naprawdę uwodzi urokiem, jasne skóry, dach panoramiczny, wydaję się przestrzennie, auto koloru srebrnego z czarnym dachem, ogólnie prestiż, gdzie się nie wjedzie ludzie rzucają zazdrosne spojrzenia. Auto na żywo w dobrej wersji wyposażenia prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Sporo bądź co bądź jeździ tych modeli po naszych drogach ale mało naprawdę przykuwa oko. Ten jest całkiem inny;)Póki co jestem naprawdę bardzo miło zaskoczony, a negatywnych opinii słyszałem setki. Ale są samochody i są Mercedesy takiego jestem zdania.

dodano 08.08.2009 przez

To auto to chłam,podróbka i bubel.Moze i ładnie wygląda ale obrazy -takie na ściane wyglądaja ładniej i nie potrzeba z nimi jezdzic do serwisu nieraz i raz w tygodniu.Niby nowoczesne ale co to za nowoczesność która trzeba wozić na lawecie co chwila?

dodano 03.12.2013 przez

Można za 35 tys. nabyć auto , które mimo paru wpadek ii tak jest lata świetlne co dziś niektórzy nazywają luksusem, mimo iż to nie W124 którego produkcja zakończyła by się pewnie dziś bankructwem Mercedesa to i tak nie jestem zniesmaczony

dodano 21.06.2009 przez

Ladny optyka ,ale reszta tragedia.Nie polecam Mercdesa , chyba ze dla kogos wazny jest tylko wyglad zewnetrzny!Moi znajomi tez maja e-klassy i tez narzekaja!Moj Pierwszy Mercdes i ostatni , teraz wracam do Volvo s80 albo BMW 5 E60!

dodano 27.01.2013 przez

Dobry samochód dla oczekujących wysokiego poziomu wykonania wnętrza i cieszących się z dostojnej jazdy. Miłe zaskoczenie po poprzedniku. Jeżeli występują usterki są one prosto usuwalne i nie rujnują portfela.

dodano 19.02.2014 przez

Hm ...to mój chyba 20 samochód od 89 roku. Z tego 4 Mercedes .Miałem W123,W210,W203 teraz W211 i chyba Mercedes najbardziej mi pasuje.

dodano 24.04.2008 przez

jest to samochód o który trzeba dbać ,jest to jożdzący komputer na kołach a z komputerami różnie bywa.

dodano 19.10.2007 przez

Jestem bardzo zadowolony. Super uczucie, daje poczucie luksusu. Szkoda aluminiowych felg na polskie drogi.

dodano 07.12.2014 przez

Ogolem super auto. To moj pierwszy mercedes i potwierdza sie to ze bez gwiazdy nie ma jazdy !

dodano 28.01.2016 przez

Piękne auto jak t Mercedes Poza tym Małe spalanie