Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W212 Kombi Facelifting

jarobln, 8 lat temu
Silnik 220 CDI 170KM 125kW
Rok produkcji 2014
Mercedes Klasa E W212 Kombi Facelifting 220 CDI 170KM 125kW 2013-2016 - Oceń swoje auto
Ladne,komfortowe,ogromny bagaznik.Po przejechaniu prawie 40 tys zadnyh awarii
silnik swietny,dynamiczny i przy nomalnej jezdzie ,tzn bez przesadnego gazowania oszczedny.Jesli ktos chce przycisnac to potrafi troche lyknac.Na niemieckiej autostradzie przy sredniej 180 kmh -nawet 11 literkow.
dziala zgrabnie,szybko bez specjalnych szarpniec.
Mam wersje ze sportowym zawieszeniem,dziala precyzyjnie,aczkolwiek jest dosc twarde.
Jak to w tego typu autach ale nie narzekam
ok
wszystko dziala bez zastrzezen,aczkolwiek system wentylacji sterowany z pilota od webasto troche bez sensu
mam prawie 190 cm i miejsca jest calkowicie wystarczajaco,za mna tez moge spokojnie usiasc i jest wygodnie
bardzo dobre ,aczkolwieg w lecie na oponach 265 troche glosno-mozliwe ze to wina opon-nie wiem.
jesli chodzi o koszty utrzymania to trudno powiedziec.Auto kupilem nowe z salonu z dodatkowa opcja serwisu przez cztery lata wiec nie place za nic.Niewazne czy olej ,czy klocki-wszystko mam za darmo-wprawdzie zaplacilem za to przy kupnie ,ale biorac pod uwage ,ze jadac na przeglad czy wamiane jakiejkolwiek czesci nie zabieram z soba gotowki-oplacalo sie.Moge tylko napisac o kosztach paliwa-srednio ko mputer pokazuje mi ok. 8,5 litra po ostatnich 15000-wiec nie jest zle.
do teraz zadnych usterek
j.w.