Lista ocen Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting (19)

~Norbert
Limuzyna Facelifting 200 CDI 136KM 100kW
Auto było marzeniem od dłuższego czasu, które w końcu udało się spełnić. Wcześniej posiadałem krótko wersje przedliftową ale był to egzemplarz zmęczony jak i jego wygląd, zwłaszcza wnętrza trącić już zaczyna myszką. Co innego polift do którego dojrzałem i uważam, że z zewnątrz jest piękny, zwłaszcza w białym lakierze, który uwydatnia jego śliczne opływowe linie i dynamiczne proporcje. Zarówno od przodu gdzie prezentuje sie nowocześnie i...
3,8
~Marek
Limuzyna Facelifting 220 BlueTEC 170KM 125kW
Duży, komfortowy, idealne auto na długie trasy. Gdyby nie szczegóły, można by rzec, że auto perfekcyjne. Stały napęd na 4 koła to zbawienie w zimie, nawet w głębokim śniegu łańcuchy są niepotrzebne (+odpowienie opony!).
~Adam W-wa/Lodz
Limuzyna Facelifting 220 BlueTEC 170KM 125kW
Auto niemal doskonale, ale nie bez drobnych niedociagniec. Przed zakupem bylem w salonie Audi (a6), BMW (5) i VW (Passat B8). W cenie do 200tys i tym wyposazeniu Mercedes (4matic, automat, skora, led, etc) nie mial konkurencji (Passat to jednak nie ta liga..)
~Adrian Kowal
Limuzyna Facelifting 220 CDI 170KM 125kW
Super samochód. Mam pełny pakiet AMG ++, co dodaje drapieżnego wyglądu. Szerszy rozstaw kół robi robotę na obręczy 19 cali. Trzymanie drogi na zakrętach - wzorcowe.
~RobsonWawa
Limuzyna Facelifting 250 CDI 204KM 150kW
Wykończenie już nie takie jak w mojej poprzedniej 211 ale i tak jest bardzo dobrze. Jedyny mankament to schodzący lakier bezbarwny z polerowanych felg i ich erozja, co nie powinno mieć miejsca w tej klasie.
~Janusz
Limuzyna Facelifting 200 184KM 135kW
Samochód doskonały na długie trasy (komfort) jak i do miasta ze względu na zwrotność.
~Grzesiek
Limuzyna Facelifting 350 306KM 225kW
Na razie same superlatywy wspaniała kultura pracy super dźwięk. Po 70k przebiegu znikome ślady zmęczenia. Wymiana oleju i filtrów nic poza tym (Silnik)
~K
Limuzyna Facelifting 220 CDI 170KM 125kW
Auto totalnie bez useterek. Auto zakupilem z przebiegiem 15tys. km i na dzien dzisiejszy jest w okolicy 155tys. Poza wymiana rzeczy eksploatacyjnych nie mialem z nim wiekszych problemow. Po 6 latach od wyjechania z salonu zaczela psuc sie tylnia lampa oraz niektore elementy moglby by byc inaczej spasowane na desce. Spalanie w okolicy 6-7l uznaje za bardzo dobre. Skrzynia sprawuje sie bez zastrzezen.
~dawidos242005r
Limuzyna Facelifting 220 CDI 170KM 125kW
Kiedy chcę mogę wcisnąć gaz do końca i nie martwię się czy nie wyniesie mnie na zakręcie (Układ jezdny)
4,1
~daroo128
Limuzyna Facelifting 350 BlueTEC 4Matic 258KM 190kW
Wygoda w tym aucie na duży plus. Wygłuszenie oraz głośność zawieszenia są jego główną zaletą. Upierdliwa jest tylko czasami elektronika która czasami zgubi sygnał z kluczyka i trzeba go wyjmować z kieszeni aby załapała znowu. Dużo miejsca z tyłu, osoba o wzroście 183cm czuje się bardzo komfortowo. Bagażnik spokojnie pomieści 4 osobową rodzinę na tygodniowy wyjazd. Największym minusem jest tylko skrzynia (7G) w trybie eko podczas wciśnięcia...
Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting