Oceny Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting

Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting

~Norbert
Limuzyna Facelifting 200 CDI 136KM 100kW
Auto było marzeniem od dłuższego czasu, które w końcu udało się spełnić. Wcześniej posiadałem krótko wersje przedliftową ale był to egzemplarz zmęczony jak i jego wygląd, zwłaszcza wnętrza trącić już zaczyna myszką. Co innego polift do którego dojrzałem i uważam, że z zewnątrz jest piękny, zwłaszcza w białym lakierze, który uwydatnia jego śliczne opływowe linie i dynamiczne proporcje. Zarówno od przodu gdzie prezentuje sie nowocześnie i...
~RobsonWawa
Limuzyna Facelifting 250 CDI 204KM 150kW
Wykończenie już nie takie jak w mojej poprzedniej 211 ale i tak jest bardzo dobrze. Jedyny mankament to schodzący lakier bezbarwny z polerowanych felg i ich erozja, co nie powinno mieć miejsca w tej klasie.
~K
Limuzyna Facelifting 220 CDI 170KM 125kW
Auto totalnie bez useterek. Auto zakupilem z przebiegiem 15tys. km i na dzien dzisiejszy jest w okolicy 155tys. Poza wymiana rzeczy eksploatacyjnych nie mialem z nim wiekszych problemow. Po 6 latach od wyjechania z salonu zaczela psuc sie tylnia lampa oraz niektore elementy moglby by byc inaczej spasowane na desce. Spalanie w okolicy 6-7l uznaje za bardzo dobre. Skrzynia sprawuje sie bez zastrzezen.
~Mariusz
Limuzyna Facelifting 200 CDI 136KM 100kW
Po kilkunastu latach BMW przyszedł czas na Mercedesa. Jestem bardzo zadowolony. Jak dla mnie wrażenia pozytywne. Jedynym mankamentem który mnie zaskoczył to DPF. Przy takim przebiegu i już zapchany. Troszkę przesada.
4,1
~daroo128
Limuzyna Facelifting 350 BlueTEC 4Matic 258KM 190kW
Wygoda w tym aucie na duży plus. Wygłuszenie oraz głośność zawieszenia są jego główną zaletą. Upierdliwa jest tylko czasami elektronika która czasami zgubi sygnał z kluczyka i trzeba go wyjmować z kieszeni aby załapała znowu. Dużo miejsca z tyłu, osoba o wzroście 183cm czuje się bardzo komfortowo. Bagażnik spokojnie pomieści 4 osobową rodzinę na tygodniowy wyjazd. Największym minusem jest tylko skrzynia (7G) w trybie eko podczas wciśnięcia...
3,8
~Marek
Limuzyna Facelifting 220 BlueTEC 170KM 125kW
Duży, komfortowy, idealne auto na długie trasy. Gdyby nie szczegóły, można by rzec, że auto perfekcyjne. Stały napęd na 4 koła to zbawienie w zimie, nawet w głębokim śniegu łańcuchy są niepotrzebne (+odpowienie opony!).
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting
8,9
~Adam W-wa/Lodz
Limuzyna Facelifting 220 BlueTEC 170KM 125kW
Auto niemal doskonale, ale nie bez drobnych niedociagniec. Przed zakupem bylem w salonie Audi (a6), BMW (5) i VW (Passat B8). W cenie do 200tys i tym wyposazeniu Mercedes (4matic, automat, skora, led, etc) nie mial konkurencji (Passat to jednak nie ta liga..)
~Roman
Limuzyna Facelifting 350 306KM 225kW
Przejechałem 10tyś km, spalenie średnia miłe zaskoczenie, bo 9.5l/100. Jak trzeba wyprzedzić to jest czym, kultura pracy silnika na wysokim poziomie, jestem mega zadowolony ! :)
~Adrian Kowal
Limuzyna Facelifting 220 CDI 170KM 125kW
Super samochód. Mam pełny pakiet AMG ++, co dodaje drapieżnego wyglądu. Szerszy rozstaw kół robi robotę na obręczy 19 cali. Trzymanie drogi na zakrętach - wzorcowe.
~Janusz
Limuzyna Facelifting 200 184KM 135kW
Samochód doskonały na długie trasy (komfort) jak i do miasta ze względu na zwrotność.
Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting