Lista ocen Mercedes Klasa E W212 Limuzyna (38)

~JUREK
Limuzyna 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
jak wspomniałem jest to edycja jubileuszowa . założono bez sensu bardzo szerokie opony czy spojlery a nie ma np. składanych lusterek , czy podgrzewanych foteli , dla mnie \"siara\" w Mercu klasy E . Fajerwerków nie ma inne marki oferują to samo .
~salvit
Limuzyna 350 CDI BlueEFFICIENCY 231KM 170kW
Niestety nie mogę napisać, że jest to auto bardzo dobre. Za taką kasę - ponad 330 tyś nowy spodziewać się można czegoś więcej. I jest to auto, któremu dużo brakuje do niezawodności jaka była np. w modelu w124. Może moja ocena jest trochę surowa, ale posiadam również po liftingowe W221 S500 i cóż, to są pod każdym względem dwa różne auta. E klasa to przy S-ce wóz drabiniasty. Po 3 letniej eksploatacji uważam, że powinienem kupić zamiast w212...
~KOSIK
Limuzyna 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
AUTO MA KILKA MANKAMENTÓW O KTÓRYCH NAPISAŁEM.JEDNAK TO DROGI SA NAJWIEKSZYM PROBLEMEM W POLSCE
~Kierowca
Limuzyna 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Wewnatrz bardzo ergonomiczny, wszystko na swoim miejscu. Wygodny do dalekich podroży. Na szczegolna uwage zasluguja fotele. Mi na poczatku nie przypasowalo zawieszenie- malo komfortowe. Pierwsze tygodnie nie ufalem mu na zakretach... z czasem przyzwyczailem sie ale nie prowadzi sie jak np BMW czy Audi. Na krytyke zasluguje bagaznik, po pierwsze nieregularny ksztalt, szczegolnie w przedniej czesci ( polkole za fotelami) co powoduje trudnosci w...
~Paweł
Limuzyna 250 CGI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Nie zamieniłbym tego auta na żadne inne z tej klasy samochodów. Spędziłem w e-klasie ponad 100000 km i nie żałuje wyboru. Jak to mówią bez gwiazdy nie ma jazdy :-)
~Komi
Limuzyna 200 CGI BlueEFFICIENCY 184KM 135kW
Auto na 4+, ogromna frajda i komfort jazdy ! Dynamika w porządku. Duży progres w porównaniu z poprzednim modelem !
~baltek1
Limuzyna 350 4MATIC 272KM 200kW
wersja AMG , Autko godne polecnia, napewno kupił bym go jeszcze raz. Ma równiż wady ale nie jest ich zbyt wiele
~Dominik
Limuzyna 250 CGI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Auto mimo lat nadal przyciąga wzrok. Pod względem lakierniczym jest idealne, silnik nie sprawia żadnych problemów od momentu kupna, skrzynia zmienia biegi prawidłowo. Pisząc recenzję posiadam auto od prawie 30 000km. Nie spotkała mnie żadna poważna awaria, zawieszenie mimo mojej jazdy w gorszych warunkach wymaga naprawy, wahacze przednie dolne. Spalanie od momentu kupna wynosi: w trasie średnio 8.2l/100km, w mieście ze względu na sporadyczne...
~Radek
Limuzyna 200 CGI BlueEFFICIENCY 184KM 135kW
Wybrałem model Mercedesa oznakowany jako 200CGI jest to silnik o pojemnosci 1800 cm turbo.Zeby nie jazda probna nigdy bym sie nie zdecydował na tak mala pojemność, ale ten silnik w połączeniu z turbo działa super, plus nieduze zuzycie paliwa to wspaniałe polączenie (Silnik)
3,2
~Wojtek
Limuzyna 250 CDI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Auto kupione z rodziny, od pierwszego własciciela, serwisowane przez niego regularnie w ASO NIemcy. U mnie trzy lata i przejechane 30 tyś. Trzy razy laweta, problemy z elektyką...nigdy więcej mercedesa. Połowe tansze francuzy spisują się o niebo lepiej !! Skrzynia 5G nie wiem dlaczego nie można jej wybrać .
Mercedes Klasa E W212 Limuzyna