Lista ocen Mercedes Klasa E W212 Limuzyna (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JUREK
Limuzyna 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
tylko dobrze bo mam jubileuszowy model i niestety jakiś \"idiota \" skonfigurował na polskie dziury laczki 265 z tyłu o profilu nie wspomnę a z przodu jest inna szerokość więc zapomnij o zapasie , do tego \"sportowe \" utwardzone zawieszenie . wszystko to jest super ale na gładkim , na wertepach też sobie radzi w miarę ale to już nie jest słynny komfort mercedesowski . a na to przede wszystkim liczyłem .
~Marlenka111
Limuzyna 350 CDI BlueEFFICIENCY 231KM 170kW
Wielki minus za zawieszenie air-matic, a konkretnie za przednie zawieszenie. Nie możliwości pokonania najmniejszego garbu bez dobijania przedniego zawieszenia. Serwis twierdzi iż te samochody tak mają. Autko absolutnie nie nadaje się na nasze drogi. Jadąc autostradą zawieszenie pracuje idealnie
~Paweł
Limuzyna 250 CGI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Auto bardzo komfortowe i to właśnie kocham w mercedesach. Ktoś powie że BMW czy Audi prowadzą się lepiej bo gdzieś tam w łuku wjeżdża się szybciej ale co z tego jak na polskich drogach wypadają mu plomby z zębów. Jak wydaje 250 000 zł oczekuje komfortu a nie bicia rekordów.
~baltek1
Limuzyna 350 4MATIC 272KM 200kW
Dzieki 4x4 bajka, zawieszenia też troch za mały skok amora ale w końcu to nie Suv. układ kierowniczy idalny, jedziesz wolno chodzi lekko, im szybcie tym trudniej ale za to precyzyjnie
~KOSIK
Limuzyna 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
AUTO TRZYMA SIĘ DROGI JAK PRZYKLEJONE.MAM PAKIET SPORTOWY I AMG,PRZEZ CO NAWET NIEWIELKIE NIERÓWNOŚCI POWODUJĄ DRGANIA AUTA(UTWARDZONE ,OBNIŻONE ZAWIESZENIE,NISKI PROFIL OPON)
~Adam
Limuzyna 200 CGI BlueEFFICIENCY 184KM 135kW
Bardzo dobrze reaguje ESP na sniegu pomimo że to tylny napęd, na zakręcie przy poslizgu sam się kontroluje i wchodzi na wlaściwy tor jazdy
~Radek
Limuzyna 200 CGI BlueEFFICIENCY 184KM 135kW
Uklad jezdny to to tylko samochody z zawieszeniem pneumatycznym mogą konkurować z luksusem jazdy
~cmdr
Limuzyna 350 CDI BlueEFFICIENCY 265KM 195kW
to jest w dalszym ciągu mercedes, promień skrętu, precyzja prowadzenia, komfort
~Tomek
Limuzyna 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Samochód w odpowiednim dla siebie stylu prowadzi się po drodze.
~kk
Limuzyna 250 CDI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
...wspomniany juz airmatic, ktory w/g mnie powinen byc miekszy
Mercedes Klasa E W212 Limuzyna