Lista ocen Mercedes Klasa E W213 Limuzyna Facelifting (5) - Ergonomia

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Limuzyna Facelifting 2.0 E220d 194KM 143kW
Bez zastrzeżeń, łatwa i intuicyjna obsługa, którą można opanować nawet bez instrukcji (tą zawsze pod ręką - aplikacja). Rewelacyjna możliwość regulacji wielu ustawień z domu za pomocą komórki. Wysyłanie celu podróży do nawigacji w samochodzie pozwala przyśpieszyć "rozruch" i wyjazd. Nie najgorzej działa komunikacja głosowa z samochodem. Sprawdza się zwłaszcza w nawiązywaniu połączeń telefonicznych i dyktowaniu SMS-ów.
~Alex
Limuzyna Facelifting 2.9 E400d 330KM 243kW
Wszystko na swoim miejscu w tym przyciski fizyczne, które na szczęście pozostawiono pomimo połaci ekranów. Niektóre funkcje trzeba znaleźć w menu i trochę poklikać, ale całe szczęście, że nie są to funkcje używane na codzień/co chwilę. Dość czuły touchpad oraz dotykowe przyciski(?) na kierownicy. Zobaczymy jak będzie w zimie w rękawiczkach :)
~Maciej
Limuzyna Facelifting 2.0 E220d 194KM 143kW
Oceniam tylko z punktu widzenia kierowcy. Ja lubie Merce, znam je od 25 lat. Czuje sie tu jak w domu. Dlatego zawsze wysoko oceniam. Szkoda jedynie, ze Mercedes zlikwidowal manetke do sterowania tempomatem i zastapil ja przyciskami dotykowymi na kierownicy. Takze touchpad zamiast pokretla mi nie pasuje. Dlatego nie 5*, a 4.
~Euforia
Limuzyna Facelifting 2.0 E220d 194KM 143kW
Ekran dotykowy choć genialny jest zbyt daleko odunięty od kierowcy, aby goobsługiwać. Touch Pad jest bardziej ergonomiczny w tym przypadku
~Paweł
Limuzyna Facelifting 1.6 E200d 160KM 118kW
4 godziny przyzwyczajania i wszystko operuje się intuicyjnie. Irytuje jedynie dotykowa kierownica, ale do tego można się przyzwyczaić.
Mercedes Klasa E W213 Limuzyna Facelifting