Lista ocen Mercedes Klasa E W213 Limuzyna Facelifting (6) - Karoseria

~Paweł
Limuzyna Facelifting 1.6 E200d 160KM 118kW
I tutaj muszę trochę pomarudzić, lakier bardzo miękki. Samochód mam rok, raz pojechałem na myjnie automatyczną. Niestety widać dużo rysek. Z racji, że pracuję przy zabezpieczeniu antykorozyjnym mogłem profesjonalnie sprawdzić grubość powłoki lakierniczej i tutaj niestety wygląda to kiepsko - 90 mikronów na całości samochodu, obawiam się, że za kilka lat mercedes będzie rdzewiał. Dodając do tego bardzo miękki lakier kiepsko to widzę .
~Maciej
Limuzyna Facelifting 2.0 E220d 194KM 143kW
Wyglad to rzecz gustu, mi sie podoba. Na kanapie z tylu szalu nie ma, jest poprawnie. Kierowca ma super. Bagaznik to porazka - 170 litrow zbiera bateria, dodatkowo tworzac schodek w bagazniku. Jak ktos potrzebuje pojemne auto to niech nie kupuje E klasy hybrydowej.
~Euforia
Limuzyna Facelifting 2.0 E220d 194KM 143kW
Do auta z zewnątrz trzeba się po prostu przyzwyczaić. Napewno dobrze wygląda z pakietem AMG na 20' felgach szprychowych. Tył jest kontrowersyjny. Jednak lampy led z tyłu swoją trójwymiarową grafiką nocą potrafią wzbudzić zachwyt.
~Alex
Limuzyna Facelifting 2.9 E400d 330KM 243kW
Świetna klasyczna linia nadwozia połączona z dodatkami AMG oraz nowoczesnym designem. W dodatku to wersja po liftingu zatem ma "kod genetyczny" nowej klasy S i C. Przez to jeszcze długo samochód będzie wyglądał "świeżo".
~Tomasz
Limuzyna Facelifting 2.0 E220d 194KM 143kW
Sama "linia" na kolana nie rzuca, ale nie mam też większych zastrzeżeń. Pamiętam tylko, że w czasie pierwszej wizyty w salonie lepsze wrażenie zrobiły na mnie proporcje limuzyny klasy A niż E.
~Konrad
Limuzyna Facelifting 2.0 E220d 194KM 143kW
Po roku i niemalże 40tys jedyne czego żałuje to brał folii PPF Ponieważ mam ślady od kamieni na masce.
Mercedes Klasa E W213 Limuzyna Facelifting