Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W213 Limuzyna Facelifting

Euforia, 2 lata temu
Silnik 2.0 E220d 194KM 143kW
Rok produkcji 2021
Mercedes Klasa E W213 Limuzyna Facelifting 2.0 E220d 194KM 143kW 2020-2022 - Oceń swoje auto
Inne : Wygłuszenie wnętrza iukład jezdny robi duże wrażenie.
Mercedes pokazał na co go stać. Auto się świetnie prowadzi. Jest doskonale wykończone w środku. Robi to piorunujące wrażenie. Wykończenie w matowym czarnym jesionie może się podobać. Czuć tu klasę samą w sobie. Siedziałem w kilku innych autach premium przed zakupem i żaden nie zrobił na mnie takie wrażenia jak mercedes. Jeżeli chodzi o środek raczej nie ma konkurencji to auto wśród marek premium na tą chwilę. Nagłośnienie Burmester jest klasą samą w sobie. Można poczuć się jak na sali koncertowej. Wygląd auta z zewnątrz jest kontrowersyjny. Choć z pakietem AMG na 20' kołach wygląda ładnie. Mimo to trzeba się do niego przyzwyczaić. I jeszczejedno. Wygłuszenie auta jest wzorcowe.
Silnik pomimo pojemności 2,0 jest dynamiczny i bez problemu napędza to duże auto. Nie ma problemu z wyprzedzaniem, czy też dynamiczną jazdą na autostradzie. Płynnie przyspiesza, a poza tym odwdzięcza się imponującym spalaniem w trybie mieszanym.
Bardzo płynne przełożenia. Choć na zimnym silniku czasem czuć zmianę biegów.
Samochód gnielanie się prowadzi. To chyba najlepszy mercedes pod kątam prowadzenia. Miałem wcześniej W212 i wiem co mówię. BMW dostało konkurenta z którym będzie się musiało zdrowo napocić w konkurencji "prowadzenie auta".
Do auta z zewnątrz trzeba się po prostu przyzwyczaić. Napewno dobrze wygląda z pakietem AMG na 20' felgach szprychowych. Tył jest kontrowersyjny. Jednak lampy led z tyłu swoją trójwymiarową grafiką nocą potrafią wzbudzić zachwyt.
Kamery dookólne muszą być w wyposażeniu podstawowym. Są naprawdę jakości premium.
Ekran dotykowy choć genialny jest zbyt daleko odunięty od kierowcy, aby goobsługiwać. Touch Pad jest bardziej ergonomiczny w tym przypadku
Bez uwag. Wzorzec jak dla mnie.
Można odnieść wrażenie,że w środku jest trochę mniejszy od W212. Mając na uwdadzę szerokość tylnej kanapy pomiędzy drzwiami.
Każda inna marka może brać przykład z tego mercedesa. Wygłuszenie jest wzorcowe.
Każdy wie ile to kosztuje. Nie ma zaskoczenia.
Czujesz za co zapłaciłeś już podczas otworzenia drzwi kierowcy.
Jak na razie zbyt mały przebieg, aby cokolwiek powiedzieć. Jedynie co to poczas jazdy przy opadach śniegu dostałem informację o wyłączeniu czujników parkowania. Coś musiało się przybrudzić.
Jak wyżej.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 E220d 194KM 143kW [l/100km]