Lista ocen Mercedes Klasa E W213 (33) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Limuzyna Plug-in Facelifting 2.0 300de 306KM 225kW
Auto samo w sobie jest bardzo dobrze wyciszone ale celem zwiększenia komfortu akustycznego zamówiłem pakiet akustyczny szyb ( wszystkie szyby są akustyczne czyli przednie i tylne boczne oraz przednia czołowa). W skład tego pakietu wchodzi też wyciszenie ściany grodziowej silnika i dodatkowe elementy wygłuszające na zawieszeniu. Ponadto zrezygnowałem z szyberdachu który wydaje mi się zwiększa szumy nawet zamknięty a nie mówiąc już o jeździe z...
~Alex
Limuzyna Facelifting 2.9 E400d 330KM 243kW
Doskonałe i to pomimo braku dodatkowego pakietu wygłuszającego. Jeździłem różnymi samochodami a w tym przy prędkości 140 km/h jest tak cicho jak w innych samochodach przy prędkości 110-120 km/h. W samochodzie rozmawia się bez podnoszenia głosu nawet z pasażerami na tylnej kanapie. Dopiero powyżej 150 zaczyna być słychać szumy opływającego powietrza (zwłaszcza lusterka szyba czołowa).
~JERZY
Limuzyna 2.0 220d 194KM 143kW
duży skok in plus w stosunku do poprzednika ( choć absolutnie tam nie było źle ). jest autentycznie cicho silnik przy wysokich prędkościach nic , dużo biegów niskie obroty , opony zimowe ciche _ DUNLOPY , trochę zależy od asfaltu- generalnie super
~Maciej
Limuzyna Facelifting 2.0 E220d 194KM 143kW
Daje 4* bo nie mam pakietu akustycznego. Ale i tak jest super. Nawet jak sie zalaczy diesel to prawie go nie slychac. Troche szumia opony, byc moze kwestia modelu, a moze warto pomyslec nad dodatkowym wygluszeniem nadkoli.
~iroc_pl
Coupe 2.0 350 313KM 230kW
Szum wiatru wyciszony bardzo dobrze. Przy wysokich prędkościach całość na 5kę - w Niemczech 200kmh może być śmiało prędkością przelotową i nie męczyć. Ale przy niskich prędkościach zdecydowanie za bardzo słychać silnik:(
~Konrad
Limuzyna Facelifting 2.0 E220d 194KM 143kW
Jeździłem najnowsza S to wiadomo inna para kaloszy. W aucie (e klasa) jest cicho poniżej prędkości autostradowych. Mam pojedyncze szyby więc później slychac mocno szum wiatru.
~Tomasz
Limuzyna Facelifting 2.0 E220d 194KM 143kW
To jedna z największych zalet tego samochodu. Jest tak samo cicho przy 50 km jak i 140. Słyszalne są głównie szumy toczenia, zwłaszcza na betonowej nawierzchni.
~Martin
Limuzyna AMG 4.0 AMG E63 S 612KM 450kW
Wyciszenie jest OK, ale w takim aucie to drugorzędna sprawa. Mogą dodać tylko że szum z tylnych opony słychać we wnętrzu. Nie jest to jednak wielka wada w mojej ocenie.
~Paweł
Limuzyna 2.0 220d 194KM 143kW
Lepiej wyciszonym samochodem nie jezdziłem poki co. Na zimnym silniku troche słychać, diesla ale póżniej totalna cisza. Nawet na autostradzie przy prędkości rzędu 150-160km/h
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa E W213
7,4
~Marcin
Limuzyna AMG 3.0 AMG 43 401KM 295kW
Niewiele można tu poprawić, nie słychać pędu powietrza, toczenia się kół, jest baaaardzo cicho, na 9-tym biegu przy 2 tyś obr. jedziemy coś około 150-160 kmh