Lista ocen Mercedes Klasa G W460 (5) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pozdrowionka Robert z 300 G
Terenowy 3.0 GD 88KM 65kW
Ja jestem b. zadowolony z zawieszenia, dlugie zawieszenie mostow wraz z sprezynami deje duzy komfort jazdy nawet na bezdrozach. Jezdzilem i mialem auta na resorach Uaz,Samuraj,Vitara,Feroza,Rocky,Patrol,Troper - w porownaniu do tych aut-nie ma porownania,zupelnie inna klasa resorownia. Wspanial jest blkada mostow czego brakuje w innych terenowkach.Warto zaplacic za merca ze wzgledu na te blokady,przejedziesz sie z tymi blokadami to je docenisz.
~mario-b29@wp.pl
Terenowy 2.8 GE 156KM 115kW
HoHoHo. nie jest to wyścigówka. Powyżej 150 km/h nie ma przyjemności z prowadzenia tego kolosa, ale do 130 jest pewny w prowadzeniu, tylko trzeba brać małą poprawkę na dużą masę do zatrzymania. W TERENIE KOSMOS. Niedościgniony............ wzór dla innych firm(wiem wiem tu odezwą się obużeni miłośnicy LR [dla niewtajemniczonych LR-Land Rowerków])
~"postrach trawnikow"
Terenowy 2.3 GE 122KM 90kW
mysle ze jedna z najlepszych seryjnych terenowek...katowalem ja w kazdym terenie i nigdy nie zawiodla a powiem ze jako 19 latek to dawalem mu popalic :)
~Mercedesomaniak :)
Terenowy 2.8 GE 156KM 115kW
W terenie jest o.k, na jezdni równierz. Denerwuje tylko twardość zawieszenia. Z przodu jeszcze idzie wytrzymać ale z tyłu jest horror...
~doanald
Terenowy 3.0 GD 88KM 65kW