Oceny Mercedes Klasa G W463 Off-roader długi

Mercedes Klasa G W463 Off-roader długi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes Klasa G W463 Off-roader długi

~Mb
Off-roader długi 3.0 TD 177KM 130kW
To auto trzeba pokochac. Kanciasty kloc na ramie i dwoch sztywnych mostach, takich dinozaurow dzis ze swieca szukac, a Gela nad jest w produkcji i ma sie dobrze. Daje 5* z sentymentu do modelu. Dzis ani ja ani moja zona i dzieci nie wyobrazamy sobie nie miec Gelendy. Nasz dlugi turbo diesel jest jak czlonek rodziny. Niedawno dolaczyla G290 turbo diesel w krotkiej wersji, typowo do off-roadu. 300-tka uzywana jest tylko do asfaltu.
3,8
~ajablko@hotmail.com
Off-roader długi 3.0 GE 170KM 125kW
Jeżdżę tym samochodem dość długo, aby go właściwie ocenić. Holuję nim jacht 3t w różnych warunkach drogowych. Mam w nim automatyczną skrzynię biegów, bez awarii. Generalnie jestem z niego zadowolony, ale wolałbym mieć wersję "lang" - większa stabilność podłóżna. Nigdy mnie nie zostawił w polu. To dobry samochód. Wielką jego zaletą jest prosta budowa.
~JJ
Off-roader długi 4.0 CDI 250KM 184kW
Ja rowniez pokochalem GELENDE od pierwszego wejrzenia, 1000 razy lepsza od Defendera w terenie jest autem duzo cichszym i ma nieporownywalnie lepsze silniki od Land Roverow. Wiem co mowie bo poprzednio mialem Defendera 110 2,5TDI
~Maciek
Off-roader długi 3.0 TD 177KM 130kW
Super auto. Niemal idealne. Ale idealny to jest G55 AMG :)
~eGo320
Off-roader długi 3.0 TD 177KM 130kW
to auto powinno nazywac sie ego:) kto pojedzi ten zrozumie
3,7
~j.cichon
Off-roader długi 3.0 GD 113KM 83kW
bardzo miłe auto do jazdy na codzień, w terenie wkleja się w każde błotko (ciężar!), ale daje dużo frajdy. Drogie części oryginalne, brak używek.
3,3
~c63amg@o2.pl
2,9
~Czarek
Off-roader długi 4.0 CDI 250KM 184kW
skrzynia biegów (42 000 km)- podobno to wada wszystkich G 400 cdi , pęknięte sprężyny , KOROZJA !!! -nawet na słupkach pod nieuszkodzonym lakierem, elektronika , zacinający się reduktor , uszkodzony mechanizm podnoszenia szyby , otwierania szyberdachu , układ zasilania , przeniesienia napędu itp. Szkoda mówić . Samochód na gwarancji zepsuł się 26 razy !!! 6x podróż musiałem kontynuować na lawecie. Po gwarancji zepsuł się tylko 7 , bo używam... (Bezawaryjność (poważne usterki))
Mercedes Klasa G W463 Off-roader długi