Ocena kierowcy - Mercedes Klasa M W163 Terenowy

pozdrawiam mateusz, 17 lat temu
Silnik 2.3 (230) 150KM 110kW
Rok produkcji 1998
Mercedes Klasa M W163 Terenowy 2.3 (230) 150KM 110kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
auto wizualnie bardzo ładniew sirodku naprwde dopracowane w detalach ale poważne usterki zmusiły mnie do sprzedania, (znajomy z serwisu powiedział mi że jak chce mieć niezawodne auto z gwiazdą na masce to tylko G KLASA, i posuchałem go:) bez porównania!!!!!!!!!
silnik naprawde sprawuje się doskonale nic nie dokładałem jedynie wymiana oleju ale to wiadomo,niestety 150KM jak na to auto to stanowczo za mało!!!
skrzynia rozdzielcza napędu pada,zbyt delikatne nie proporcjonalne do masy auta koszt takiego(u znajomego) 3000zł raz już wymieniłem i znowu zaczyna szwankować tragedia
powiedzmy że dobrze trzyma się drogi ale jak już się wijedzie w bardzo dziurawą droge nie jest zbyt konfortowo jak na suva tej klasy powinno być lepiej:/ a no i wymiany sfożni i klocków dosyć częste też wszystko delikatne a zarazem kosztowne:(
wpożądku
nie nażekam wszytko
oceniam na 4,5
z przodu bardzo wygodnie niestety z tyłu tak sobie 4+
tutaj akurat też 4+ nie nażekam
duża masa auta mały silnik = 15l/100km nie jest tragicznie ale z większy silnikeim wydaje mi się że spalanie wyszło by takie same a przyjemność z jazdy była by większa
jak na mercedesa może być
akurat z drobiazgami nie miałem problemu
niestety koszty utrzymania tego auta są większe niż się spodziewałem, niby mercedes niezawodna niemiecka marka owszem ale nie ML z roku 1998 bardzo się zawiodłem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.3 (230) 150KM 110kW [l/100km]

15,1