Oceny Mercedes Klasa R Off-roader

Mercedes Klasa R Off-roader - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes Klasa R Off-roader

~BJ
Off-roader 350 4-Matic 7G-Tronic 272KM 200kW
Uwielbiam to auto - wersja long to naprawdę ogrom miejsca, przy moich 2m wzrostu odsunięty prawie na max fotel kieorwcy z tyłu spokojnie siądzie osoba o moim wzroście i jeszcze będzie miała luz! wielki bagażnik, siedzenia skłądają się na płasko. Jak na taki wielki autobus spalanie ok, choć na pewno warto rozważyć LPG jak ktoś dużo jeździ. Ceny częsci normalne, warto na pewno serwisować w miejscu gdzie znają się na mercedesach i nie będzie...
1,4
~Zibik
Off-roader 3.0 CDI 224KM 165kW
R klasa jak Ruina - w życiu nie miałem tak awaryjnego auta. Przez pół roku jak go miałem auto 4 mięsiące stało u mechaników. Omijać V6 Mercedesa szerokim łukiem. Przebieg 300 tyś i awarie osprzętu potrafiące doprowadzić do szału. Auto wogóle nie rekompensuje czasu i pieniędzy jakie trzeba w nie inwestować. Uciążliwe usterki, regulatora turbo, korozja hamulców,
~Tomek Merc
Off-roader 350CDI 4-Matic 7G-Tronic 224KM 165kW
Samochód chodził za mną od dawna tylko był nieosiągalny cenowo bo nie sztuka jest kupić używanego merca na 30tys a później włożyć do niego drugie tyle. Pacyfica to tak jak mówią w Stanach r-ka dla mniej zamożnych i to widać po wnętrzu i komforcie.
~Radek
Off-roader 5.0 306KM 225kW
Po przesiadce z Passata skok komfortowy bardzo odczuwalny. Przede wszystkim ten silnik i automat. Coś wspaniałego. Passat 4x4 palił mi średni 10 L ON, ten w przeliczeniu kosztowym pali 7 L On:) a frajda z jazdy i ta przestrzeń... myślę że długo ze mną zostanie
3,7
~madey@agromeat.pl
Off-roader 3.0 CDI 224KM 165kW
jak nie jest popsute jest super - szybkie, mocne, dynamiczne, wygodne, komfortowe, reprezentacyjne auto. niestety nie znasz dnia ani godziny, kiedy znów się coś zepsuje. koszty napraw - bajońskie, ale jeśli jesteś klientem aso dostajesz super upusty cenowe na awarie, których.....nie miało prawa być!
~Martin
Off-roader 350 4-Matic 7G-Tronic 272KM 200kW
Miałem pewne wątpliwości bo nigdy nie podobały mi się SUVy i tereneowe krowy, ale MB się postarał z dizajnem. Ale woze 5 ludzi, wypady nad jezioro to potrzebny był duży bolid. Bardzo mi się podoba, ma naprawdę ogrom funkcji i możliwości. Dogi był, bo kosztował mnie 320 tys zł Żałuje tylko koloru - mam srebrny błękit - jakoś mi się znudził :) myślałem, że na dłuzej mi się będzie taki podobał.
~GiN
Off-roader 3.0 CDI 224KM 165kW
Doskonały samochód dla biznesmenów jak i jako rodzinny. Cztery osoby podróżują tak jak w żadnym innym samochodzie dostępnym na rynku + jak potrzeba hektar bagażnika. Dla rodziny sześć osób na długim dystansie nie będzie narzekać tego również nikt nie oferuje. Samochód doskonale zastępuje auto osobowe. prowadzi sę bardzo zgrabnie i żwawo. Ocenieam to auto jako jedyne uniwersalne na najwyższym poziomie na rynku. Nestety dosyć drogie ale chyba...
~T-M
Off-roader 350CDI 4-Matic 7G-Tronic 224KM 165kW
Kupując ten samochód wiedziałem czego chce byłem gotowy spełnić swoje marzenie sprzed lat
~Tomasz
Off-roader 3.0 CDI 224KM 165kW
Niema większego i wygodniejszego wana mówię o wersji long tam niemożna narzekać na brak miejsca a wygoda jak s-klasie tylko wyżej się siedzi czego więcej chcieć?
~Korczak Adam
Off-roader 3.5 272KM 200kW
Przy dużej technologii auta - na polskich drogach usterki wynikają właśnie z jakości tych dróg.
Mercedes Klasa R Off-roader