Lista ocen Mercedes Klasa S W220 (63) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nikodem Dyzma
Sedan 3.2 (320 CDI) 204KM 150kW
Stać mnie było na zakup S-ki, stać mnie też na jej utrzymanie. Fakt-kupiłem zadbane auto od człowieka, który o nie dbał (z książką serwisową i teczką z rachunkami-auto było serwisowane wyłącznie w serwisie Mercedesa !) , ale mimo to auto zostało prześwietlone na wszystkie strony i jego stan się potwierdził. Warto szukać dłużej i więcej zapłacić, aby potem rozkoszować się jazdą, a nie odwiedzać serwis częściej niż Rodzinę...ze wsi....
~Paweł
Sedan 4.0 V8 (400 CDI) 250KM 184kW
tak jak pisałem w s-ce nie ważny jest rok tylko stan... Ja dałem za swoją 32 tyś i nie żałuje przez 2 lata kosztowało mnie taką samą kwotę kupno a8 1998rok utrzymanie i serwisowanie, a a8 nie dorasta s-ce do pięt z zewnetznego wygladu i wewnerznego. zainwestowalem w wyglad s-ki 6 tyś zabiegi kosmetyczne podświetlnie niebieski neon pod nawozie i nowe felgi chromowe... przepiękne następcą bedzię nowsza generacja s-ki ale to jeszcze kilka lat :)
~Sachir
Sedan 5.0 V8 (500) 306KM 225kW
Pewnie,ze S klasa nowa kosztuje strasznie duzo pieniedzy ale 500tys kilometrow skrzynia i silnik mowi samo za siebie.Jakosc w srodku przechodzi pojecie zwyklego zjadacza chleba.Wystraczy raz na rok wszytsko czyscic i porzadni eobejrzec a bedzie jezdzil baaaardzo dlugo.Jest wiele artukulow i same serwisy mowia,ze te auta sa nie do zdarcia jak sie normalnie nimi posluguje!
~sebastian1809
Sedan 4.3 V8 (430) 279KM 205kW
Gdybym miał kupic W220 z salonu to mógłbym tylko pomarzyć. Nie kupiłbym gdyż musiałbym urodzić sie 2 razy aby na niego zaroić. Powiedzenie ze płacisz tylko za markę, w tym przypadku sie nie sprawdza. Za ta klase, za tą wygode i przyjemność z jazdy trzeba zapłacić, i to nie podlega dyskusji. W tym samochodzie wiesz za co płacisz.
~Pawel
Sedan 3.2 (320 CDI) 197KM 145kW
auto klasy premium super wygladajace z bajerami ktorych niektore auta do dzis nie maja za mniej niz 20 tys zł? Uwazam ze król jest jeden. Najgorszym a zarazem najfajniejszym jest airmatic drogi w utrzymaniu zwlaszcza na polskich drogach ale wart swojej ceny amortyzacja najlepsza!
~tozuk
Sedan 5.0 V8 (500) 306KM 225kW
jeżeli kupi się kilkuletni samochód z pewnego źródła, bezwypadkowy i o małym przebiegu, to trudno znaleźć lepszą proporcję, dla auta z salonu, z powodu bardzo wysokiej ceny wyjściowej proporcja jest niekorzystna, ale to auto dla bogatych lub odważnych
~Wrobel
Sedan 3.2 (320 CDI) 204KM 150kW
Wiadomo merc placi sie za marke!Cena...Miazdzaca w salonie! Dlatego Niegdy niekupuje w salonach aut... Moje auto kosztowalo w salonie okolo 400.000 full opcja, 2lata temu zaplacilem 110.000. 3,5 raza mniej i dotarte!
~schwyntzu
Sedan 3.7 V6 (350) L 245KM 180kW
Niestety - stosunek wypada fatalnie. Zadbane egzemplarze wcale nie są takie tanie jakby się mogło wydawać, a mimo tego nie gwarantują niezawodności. Auta o niskich cenach to prawdziwe kopalnie kosztów.
~CZESCI MERCEDES
Sedan 3.2 V6 (320) 224KM 165kW
WYGODNIE, BEZPIECZNIE I CICHO ZA 5000 EURO TO NIE CZĘSTE. KTO NIE JECHAŁ WIĘCEJ NIŻ RAZ TEGO NIE ZROZUMIE. TO NIE OKULAR CZY 124 UCHODZĄCE ZA BARDZO WYGODNE MERCE. TO WYGODNIEJSZE ZNACZNIE.
~maciejw140@wp.pl
Sedan 4.3 V8 (430) 279KM 205kW
auto to zakupilem w angli za naprawde smieszne pieniadze jezdze nim w angli cena jest o 50% mniejsza niz w polsce a wiec za te pieniadze to poprostu super auto nie zamienie je napewno na nic innego