Ocena kierowcy - Mercedes Klasa S W220 Sedan

kamilo, 15 lat temu
Silnik 4.0 V8 (400 CDI) 250KM 184kW
Rok produkcji 2002
Mercedes Klasa S W220 Sedan 4.0 V8 (400 CDI) 250KM 184kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : boski silnik.tak jak i cały samochód.pali 4 razy mniej od jaguara i lepiej przyspiesza
niesamowita fura z super silnikiem. wieczorem oświetlony w środku jak Las Vegas w Boże Narodzenie. Piękny, szybki, luksusowy, nowoczesny to mi wystarczy. Jeśli ktoś chce kupić po okazyjnej cenie, to ja mu współczuje dalszych wydatków.Jeśli nie to będzie się cieszył z tego samochodu tak jak ja.
niesamowity. wciska w siedzenie jak mało który sportowy samochód,a miałem już wiele.Noi spalanie przy tym jest śmieszne. podwójne turbo i 500 NM obr., robią swoje. Cudeńko.tylko za cichy jak dla mnie. wersja 3.2CDI to przy tym porażka.
idealna.nic się nie dzieje. jak ktoś kupuje samochód wart ok 80 tys.zł., za 50 tys. to niech się nie dziwi,że mu się wszystko psuje,również skrzynia. hehe. to m.in. dzięki niej tak mało pali.
200 km/h i idzie jak po szynach i to nie po autostradzie.airmatic działa.
luksio.wszyscy mnie widzą już z daleka jak nadjeżdżam na kseniach.hehe
może być. wszystko na swoim miejscu.
w porzo.klima jest, ogrzewane i wentylowane siedzonka też są.
ogromna. myślałem, że będzie gorzej. miejsca mnóstwo z przodu i z tyłu.
nic nie słychać, nawet silnika.
majstersztyk.nie ma się co dziwić,że tyle kosztuje. nie ma chyba drugiego samochodu,który by tak przyspieszał i tak mało palił.
jaka cena taki samochód.
nic się nie dzieje.wymiany na czas. stan ideał,ale nie był kupiony po okazyjnej cenie i tylko drożej niż inne. Teraz mi się to zwraca.
jak wyżej. wszystko ok. chwalę ten samochód, bo jest naprawdę super. Wcześniej jeździłem już jaguarem daimlerem v12, lincolnem, cadillakiem, bmw 7 ,audicami i wieloma innymi i ten jest najlepszy.

On - zużycie paliwa dla silnika 4.0 V8 (400 CDI) 250KM 184kW [l/100km]

11,5