Oceny Mercedes Klasa V W639 2.2 CDI 122KM 90kW 1999-2003

Najnowsze oceny Mercedes Klasa V W639 2.2 CDI 122KM 90kW 1999-2003

3,2
~X-skateboard@o2.pl
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
AUTKO prezentuje sie swietnie. W wersji AMBIENTE lub TREND bez skory masz wszystko czego sobie czlowiek zazyczy. prowadzi sie swietnie. bardzo dobre auto do firmy i jako rodzinne. ALE TO TYLE DOBREGO. prawda jest taka ze to auto nie zasluguje w ogole na gwiazde. najwieksze dziadostwo jakie wyszlo z fabryki mercedesa i jeszcze z nim SLK i G klasa. auto tanio czy drogo kupione przyprawi cie o palpitacje serca. przy tym aucie poznasz cale...
~grzywacz&Rafał
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
Patrząc ogólnie Vito jest super wygodne i praktyczne Rewelacyjne prowadzenie w lato i zimę. Ale aby dobrze służyło trzeba o nie dbać na bierząco. Lać dobrą ropę, bo inaczej wtryski do roboty, silnik bez zarzutu, minusem oprócz rdzy to elektryka a w sumie wszystkie kable które przechodzą przez drzwi do budy Ja dbam i wszystko działa jak należy.
2,9
~czosnekstar@wp.pl
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
fajne auto takiego szukalem do przewozu ludzi a jak potrzeba to mala ciezarow. Szkoda ze ostatnio zaczol sie sypac najpierw wsteczne swiatla padly cos wprzelonczniku przy skrzyni biegow,alarm sam sie wlancza bez powodu w nocy i wyje na calom dzielnice (nikt ani nic sie nie dobieralo do auta),kontrolka ASR raz sie swieci raz nie,wyciek ze skrzyni biegow (mechanik mowi ze sie poci ale to chyba on sie poci bo ja mam mokry caly dul auta po stronie...
~MB v220 w638
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
Naprawdę wspaniałe auto dla ludzi którzy podkreślam - potrafią dbać o autka, nie będą skąpić droższego oleju napędowego. Doskonale spisuje się zarówno na wakacje, jak i na przemieszczanie się po mieście. A gdy trzeba coś przewieźć wystarczy wyciągnąć fotele (kilka minut roboty) i zapakować !! Wspaniałe wielofunkcyjne autko
3,6
~Darhak6
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
autko dobre odpowiednio serwisowane niesprawi zawodu na trasie
~Safio
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
Auto ma więcej plusów,dlatego postanowiłem zakupić sobie V-Klasse.Miałem kiedyś Vitkacego z 1997 roku i wiedziałem co mogę się spodziewać po tym aucie.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa V W639 2.2 CDI 122KM 90kW
9,4
~sandek@neostrada.pl
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
Jest parę negatywów w tym modelu samochodu,ale przygniata je gigantyczna strona dodatnia, która doprowadziła mnie do zakuputakiego auta - polecam i do zobaczenia na drogach
~henias@autograf.pl
Van 2.2 CDI 122KM 90kW
mamy opcje vklassy ambient czyli full wypas tv, navigacja skora lodowka klima iiiiiiiii polecam w 10000%
~zderzak
~zderzak