Lista ocen Mercedes Sprinter I (78) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Zdaje sobie sprawe ze to samochod dostawczy, i ze skrzynia biegow musi miec niskie przelozenia, zeby komfortowo ruszac z ciezkim zaladunkiem. Jednak to co dal nam mercedes to juz gruba przesada. Pierwsze trzy biegi stanowczo za krotkie! Bardzo utrudnia to dynamiczne poruszanie sie po miescie. Na zimno dwojka potrafi \"zgrzytnac\", ale to juz pewnie efekt sporego przebiegu.
~pamp77
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
OK,mam tylko jeden problem;piatke moge wrzucic dopiero przy 100km/h gdyz bardzo huczy przy mniejszej predkosci-ale tak juz mial od poczatku,czyli od 1999roku gdy przyjechal z Niemiec i mial 80000 przebiegu
~przemo przemo_jg@o2.pl
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
mój ma sprintshifta czyli z automatycznym sprzęgłem , skrzynia ta to rewelacja auto szybciej przyspiesza niz z reczna skrzynią , zimą wbrew pozorom duzo łatwiej np ruszyć na śliskim , zdecydowanie polecam
~mggocu@o2.pl
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
Jak na ten wiek i przebieg pracuje bardzo precyzyjnie i lekko. Nie haczy, biegi wchodzą idealnie. Lepiej niż w Peugeocie Boxerze z 2009r. Jednym słowem miodzio.
~Tomek
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
Biegi dosc ciezko wchodza... Szczegolnie trzeba sie nameczyc po tym jak samochod stal np. cala noc, begi "rozgrzewaja sie" po przejechaniu 10 kilometrow...
~Daniel
Furgon 2.3 M111 143KM 105kW
Biegi chodzą ok jak to w sprinterze z tych lat. Skrzynia jest ok tylko powinna być sprzężona z silnikiem Diesla
~Szczepan
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
Dla mnie skrzynia biegów jest perfekcyjna. 3 i 4 bieg autem mozna nabrac prędkości piątka to juz tylko żeby sie bujac
~motoholica
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
idealnie obliczona do momentu obrotowego. Czasami wydaje się, że czwórka juz wystarczy, a tu jest jeszcze piąty bieg. Nic dodać.
~kaszlarz
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
Automat --> Nie powiem doskonale ,ponieważ czuć od czasu do czasu jak przełączane są biegi... Pozatym niema się do czego przyczepić.
~BadBoy
Furgon 2.9 TDI 120KM 88kW
jest dosc dobrze , choc jest wiele wersji przełozen , ogólnie mozna ponarzekac na wsteczny ale naprawde jest ok.