Lista ocen Mercedes Sprinter I (66) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sprintertrans
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
Ogrzewanie tragedia. Linka (stalowa) do sterowania nawiewu ciepłe/zimne powietrze załamuje się i sprężynuje nie pozwalając całkowicie na regulację temperatury. Chciałbym poznać osobiście Niemca który opracował ten wynalazek i powiedzieć mu w oczy jak miło jest jeździć po Wwie w lipcu, w korkach przy 36oC. kiedy bez rozkręcenia kokpitu nie można zmienić ustawień . Wentylacja ? jaka wentylacja ?
~kaszlarz
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
Ogrzewa już po przejechaniu 1km !!! To mnie zaskoczyło jak jeździłem słabszą wersją 208D i dlategoż kupiłem prawie taki sam model. W zestawie dostajemy ogrzewanie postojowe(nie w każdym modelu). Nigdy nie jechałem z zaparowanymi szybami! Nie posiadam klimatyzacji ,ale nawet w upały wnętrze nie nagrzewa się tak jak w osobówkach...
~pamp77
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Niedawno siadł mi wiatrak,ale do tej pory super-szybki momencik i odmarzniete-w lecie natomiast przydałaby sie klima,ale chyba wywierce otwór miedzy kabina a chłodnią(dodam ze to oryginal blaszak-chlodnia)i bedzie OK
~Rafał
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Silnik nagrzewa sie niestety dosc wolno jak na 2,9l. W zime bywa to bardzo denerwujace. Sama wentylacja dmucha jednak dosc dobrze, byc moze dlatego ze rok temu zamontowalem mu nowy silnik do nawiewu.
~mggocu@o2.pl
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
Rewelacja. W sezonie chłodnym grzeje jak głupi, można sobie zrobić tropiki. Ogrzewanie BARDZO wydajne. Doskwiera brak klimy. W okresie letnim poprawia sytuację szyberdach.
~Tomek
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
Ogrzewanie jest super, potrafi w miare szybko ogrzac samochod lacznie z przedzialem ladunkowym (wyrzucilem sciane grodziowa). Co do wentylacji to jest troche gorzej...
~mateucho
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
W czasie jazdy ok. Niestety na wolnych obrotach silnik grzeje tylko po ustawieniu pokretla na max, zeby po ruszeniu zrobic w kabinie saune.
~krzysiek
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
klima ok plus za ogrzewanie postojowe przydaje sie minus za ogrzewanie przy wiekszych mrozach trzeba długo dmuchac na szybe zeby pusciła
~ewamirek@web.de
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
W obydwu naszych Sprinterach notorycznie psula sie klima -bubel!! Nadmuch tylko wtedy dobry jak sie wyrzuci filter antypylowy Zima grzeje po 20km. km.
~sprintermaniac
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
nagrzewa 3 osobowa kabine szybko i sprawnie.przy ciaglej jezdzie zima cieplo ustawiam na pol gwizdka i starczy.