Lista ocen Mercedes Sprinter II (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prz
Furgon 2.2 CDI 129KM 95kW
Zawieszenie jak to w busie dość twarde ale za to nie zniszczalne jak ktoś nie przeładowuje auta. W moim sprinterze tuleje na wahaczach zostały fabryczne przy przebiegu 720000km . Wymiany wymagały tylko sworznie i gumki na stabilizatorze . Moim zdaniem prowadzenie auta bardzo dobre.
~info@gbotuin.nl
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Zawieszenie trwałe nie dotyka się niczego latami za to na pusto twarde jakby go nie było, będziecie zapierdalać jak kot w wirówce, zresztą most wydaje odgłosy jak 20 letnia wirująca pralka i to odkąd pamiętam.
~RRR
Furgon 2.2 CDI 129KM 95kW
Łożyska w przednich kołach wytrzymują maksymalnie 50 tyś. kilometrów. Myślałem, że to wina zamienników, ale również oryginalne dłużej nie wytrzymały.
~Aruś124
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
prowadzenie doskonałe wożę nim maszyny rolnicze i na zakrętach 80-90 to sonie nić nie robi nie wykłada sie na bok
~Zdzisław
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Jedyną wadą jest fabryczny napęd na tył, cała reszta wraz ze przyspieszaniem jest dobra.
~Paweł w Gazie
Furgon 2.3 i 143KM 105kW
Skręt jak w Mercu-super Zawieszenie jak wóz drabiniasty, mam też ducato 2005r wię mam porównanie
~Jacek 311 CDI
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
prowadzi sie fatalnie (ma tedencje do myszkowania po drodze) do chwili jak sie go zaladuje potem jest ok
~pawel
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
bardzo wytrzymały , nic dodać nic ująć jeszcze nic nie ruszałem i na razie nie ma takie potrzeby :)
~Krzysztof
Furgon 2.2 CDI 82KM 60kW
Szkoda że nie ma napędu na przód, z napędem na tył też się da żyć.
~Szuszfol
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Bardzo dobry promień skrętu zawieszenie świetnie wybiera dziury.