Lista ocen Mercedes Transporter T1 (46)

~pawelbednarek3@wp.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
jestem zachwycony tym autem.teraz sie nie dziwie,ze uzytkownicy mowia o nim,ze to najlepszy dostawczak swiata.macie racje i ja sie do was przylanczam
~RADI 1980
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Rewelacyjny samochod dla wszystkich obojetnie jaka dzialalnosc prowadza.naprawy to wyjatek.Sa wersje dobrze wyposazone ale jest ich malo.
~aerk
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
ten Mwrcedes z rodziny T1 popólarnie zwany "kaczka" lub "Bremer" to chyba jeden z najlepszych i najbardziej udanych dostawczaków . szwiadczyć o tym może sprzedarz blisko 1 000 000 sztuk, biorąc pod uwagę że produkowany był w latach 82-95 to imponujący wynik. Zaskakuje możliwościami przewozowymi trwałością podzespołówi, blach, silnika( ten "taxi diesel 2,4D osiąga przebiegi rzędu 800 000km do naprawy głównej!).
~Damian Dymecki@poczta.onet.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Ogólnie auto jest OK, mam porównanie ze Sprinterem z 95 roku i Transitem ´94, Autem jeździ się jak małą ciężarówką, komfort jazdy jest identyczny jak w sprinerze, niestsety jest dużo głośniejszy i nieporównywalnie wolniejszy od Sprintera 312 z szybkim mostem, Ma mało atrakcyjna deske rozdzielczą, wysoko się wsiada, transit w porównaniu do 310 to osobówka, lecz transit ma gorsze zawiszenie i jest tak samo głośny mimo że silnik jest...
~Mariuszewski
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Mimo że w żadnej z kategorii nie otrzymał ode mnie najwyższej oceny, myślę że za całokształt mogę mu taką wystawić z czystym sumieniem :-) Samochód został stworzony do pracy i to zadanie wykonuje perfekcyjnie !!!
~Konrad
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Polecam każdemu bez wyjątku jeśli potrzebuje większe auto dostawcze. Nie będzie do niego dokładał - tylko zarabiał.
~piotrus
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
wszystko mi sie wnim podoba, jezdzi sie jak mala ciezarówka
4,1
~NIKI
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Moim zdaniem to jedno z najlepszych aut do pracy jakie można sobie wymarzyć. ja sprzedałem swojego tylko dlatego ze profil firmy uległ zmianie i nie potrzebny był mi już taki samochód. Najlepsze jest to że użytkując ten samochód przez dwa lata odsprzedałem go za taka sama cenę jak kupiłem :D To tylko może się zdarzyć mając Mercedesa. Ja miałem kontenera po niemieckiej poczcie auto super funkcjonalne , wszystko w tym samochodzie było pomyślane...
~Sebastian
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Moim modelem 3,0D jeździ się wspaniale samochód ma przyspieszenie jak na benzynie a elastyczność jak w dieslu oczywiście bez żadnych ponad przeciętnych rewelacji bo auto waży 2050 kg a przy tym średnie spalanie to 10 litrów takiej "czerwonej ropy" :-)))) Silnik nie weźmie ani grama oleju. Pali nawet w 25 st. mróz sprawdziłem to już. A gdy popsuła się stacyjka i nie działały świece to zapalił nawet przy -5 st. mrozu (Silnik)
~Azbaz
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Wdzięczne auto które jeśli trzeba zarabia na siebie ciężką pracą w bardzo trudnych warunkach.